Dažnai mūsų sėkmė ar nesėkmės finansinėje srityje yra planetų įtakos pasekmė. Net ir nedidelė finansinė sėkmė gali  padėti išsivaduoti iš skurdo, todėl svarbu pagauti savo laimės paukštę. Tą padaryti jums padės balandžio mėnesio astrologų patarimai.

REKLAMA

Balandis finansiškai yra gana sudėtingas laikotarpis. To priežastis yra itin paprasta – retrogradinis Merkurijus, kuris savo atvirkštinį judėjimą pradės balandžio 1 d. Tai paveiks mūsų gyvenimus pačiu nemaloniausiu būdu. Planetos padėtis yra gera, tačiau dėl savo retrogradinio judėjimo Merkurijus nuolat trikdys planus, o tai, kas vyksta finansų mūšio lauke, ne visada atspindės tikrąją situaciją. Pasistenkite prisiminti psichologines pinigų trūkumo priežastis, kad nesuteiktumėte sau priežasties nueiti klaidingu keliu.

REKLAMA

Avinas

Taip, balandis patenka į retro-Merkurijaus, pagrindinės pinigų planetos, periodą, tačiau Avinui tai nebus visiško piniginio chaoso metas. Tai bus geras laikas spręsti finansines problemas, kovoti su skurdu ir nesėkmėmis. Verta ieškoti būdų, kaip padidinti pajamas. Pagrindinis Avino uždavinys artimiausiam laikotarpiui – mažiau kalbėti ir daugiau daryti. Šis patarimas tinka visiems, kurie nori rečiau susidurti su problemomis.

REKLAMA

Jautis

REKLAMA

Balandžio mėnesį Jautis turi išanalizuoti savo praeities pergales ir suprasti, kas konkrečiai padėjo jiems vienu ar kitu metu pakilti į viršūnę. Tai padės jiems tapti turtingesniems ir sėkmingesniems. Venera iki šiol padėjo šio ženklo atstovams, tačiau dabar jūs turite būti atsargūs su savo ambicijomis. Per didelės ambicijos gali paskatinti jus imtis neapgalvotų veiksmų. Dabar bus labai svarbu grąžinti skolas.

Dvyniai

REKLAMA

Retro-Merkurijus Dvyniams itin pavojingas: pinigų sferoje artėja dramatiški pokyčiai, tačiau kol kas nežinoma, kokie jie bus. Iki balandžio 25 dienos Dvyniai turėtų judėti tolygiu ir ramiu tempu, per daug nerizikuodami. Merkurijus – pagrindinė Dvynių planeta, valdanti finansinius srautus, todėl jiems pasiseks darbe, versle, atliekant pirkimus ir sudarant sandorius pačioje mėnesio pabaigoje.

Vėžys

REKLAMA

Nors balandžio mėnesį žadamas neigiamas Merkurijaus ir Marso poveikis, tačiau Vėžiams tai nebus smarkiai juntama. Šio Zodiako ženklo atstovai turės visas galimybes sulaukti finansinės sėkmės. Balandžio įvykiai padės siekti asmeninių tikslų, todėl astrologai pataria nelaukti, o veikti. Tą rekomenduojama daryti atsargiai.  Vertėtų sutelkti dėmesį į stabilumo siekimą. Ryžtas ir sunkus darbas yra pagrindinis sėkmės receptas, kuris gali padėti pritraukti pinigų.

Liūtas

REKLAMA

Kuriems zodiako ženklams pasiseks praturtėti šią vasarą?

Norėdami padidinti savo sėkmės tikimybę, Liūtams geriau stengtis ne įgyti naujų žinių, o praktiškai pritaikyti jau įgytą patirtį. Tai balandį duos gerų dividendų. Astrologai pataria Liūtams įtraukti tą savo asmenybės dalį, kuri gali numatyti nesėkmę. Galimybių tikrai atsiras, bet ne visomis galimybėmis pavyks pasinaudoti. Balandžio mėnesį verčiau nepasikliauti intuicija. Nuojauta gali gerokai apsunkinti Liūto gyvenimą.

REKLAMA

Mergelė

Galbūt būtent balandį Mergelėms pavyks ne tik padidinti savo pajamas, bet ir numatyti galimas bėdas bei jų išvengti. Nors Merkurijus bus retro fazėje, bet viskas gali būti Mergelės rankose, nebent ji elgsis neapgalvotai. Planetos energetinė atrama bus silpna, todėl Mergelės gali pradėti abejoti savimi ir savo sugebėjimais, tačiau šio ženklo atstovai neturėtų pasiduoti. Įprotis kaltinti kitus yra baisiausia balandžio mėnesio finansinė klaida.

REKLAMA

Svarstyklės

Astrologai rekomenduoja Svarstyklėms sulėtinti tempą ir pereiti prie įprastų reikalų. Tai padės šio ženklo atstovams judėti toliau. Astrologai rekomenduoja balandį skirti laiko savo vertybių sistemos peržiūrai, prioritetų nustatymui, naujų tikslų išsikėlimui, pirkinių ir atostogų planavimui, finansinių problemų sprendimui ir pozicijų darbe stiprinimui. Mėnesio pabaigoje Svarstyklėms gali kilti puiki idėja.

REKLAMA

Skorpionas

REKLAMA

Skorpionai gali sulaukti pasiūlymo, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodys gana beprotiškas. Ilgainiui tai gali atnešti jiems ilgalaikę sėkmę ir rimtą praturtėjimą, tačiau svarbu atsiminti ruletės efektą. Jūs negalite rizikuoti. Reikia šalto skaičiavimo ir atsargumo, kad dėl neapgalvotų veiksmų nenukristumėte į patį finansinį dugną.

Šaulys

REKLAMA

Šaulio ženklo atstovams retro-Merkurijus žada daug problemų. Nedidelės nesėkmės mėnesio pradžioje gali labai nuliūdinti, tačiau bus ir priežasčių pasidžiaugti. Mėnesio pabaiga bus idealus metas nutiesti kelią į turtus, todėl  profesinėje veikloje vertėtų būti drąsesniems. Kol Merkurijus yra retro fazėje, geriau neprarasti kolegų, klientų ir viršininkų pagarbos. Tušti pažadai ir apgaulė yra didžiausi finansinės sėkmės ir stabilumo priešai.

Ožiaragis

REKLAMA

Venera teigiamai paveiks Ožiaragius, tačiau retro-Merkurijus vis tiek išprovokuos naujų bėdų atsiradimą finansų sektoriuje. Netgi  gali paūmėti senos emocinės ir psichologinės problemos. Dėl to Ožiaragiai jausis nepatogiai. Kad išvengtumėte finansinių problemų, geriau per daug savęs nedemonstruoti, vengti perdėtos iniciatyvos ir neišleisti daug pinigų.

Vandenis

REKLAMA

Retrogradinis Merkurijus kels didžiausią pavojų Vandeniams ir jų piniginėms. Kiekviena praleista smulkmena dabar gali sukelti neigiamų pasekmių, Vandeniai gali prarasti pinigus ir ateityje atsidurti nemaloniose situacijose. Astrologai rekomenduoja susikurti palankią aplinką namuose ir darbe sutvarkant ir išmetant senus nereikalingus daiktus.

REKLAMA

Žuvys

Visiškas atsidavimas ir sunkus darbas neužtikrins finansinės sėkmės, tačiau Žuvys galės išlaikyti tai, ką pasiekė anksčiau. Šio Zodiako ženklo atstovai taip pat turėtų būti atsargūs dirbdami, apsipirkdami ir priimdami sprendimus. Reikės būti atsargesniems apdorojant informaciją. Balandžio mėnesį Žuvims labiausiai seksis dirbti vienoms.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].