taro kortos

Tarologas papasakojo, ko gali tikėtis kiekvienas Zodiako ženklas. Sužinokite, ką jums paruošė Visata.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Taro

REKLAMA

Taro korta: Aeonas (Didysis Arkanas)

Avinai, jūsų laukia įdomus birželis, kupinas žinių ir naujos informacijos. Būkite pasirengę atsinaujinti ir keistis. Gali kilti minčių apie pareigų ar komandos keitimą. Neskubėkite priimdami sprendimus. Savo veiksmuose būkite nuoseklūs ir pastovūs – skubėjimas ir chaosas gali tik trukdyti. Gali kartotis praeities istorijos. Taip pat jūsų kelyje gali atsirasti žmonių, kuriuos desperatiškai bandėte pamiršti.

REKLAMA

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.)

REKLAMA

Taro korta: Kardų karalienė

Jaučiai, birželis pareikalaus jūsų aktyvių veiksmų. Šį mėnesį turėsite būti pragmatiški ir viską gerai apskaičiuoti. Tikėtina, kad šį mėnesį norėsite apriboti bendravimą su kai kuriais savo rato žmonėmis. Būkite lankstūs ir prisitaikykite prie aplinkybių, nes būtent tai padės jums pasiekti savo tikslus. Galimi skrydžiai ir ilgos kelionės.

REKLAMA

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

Taro korta: jėga (9 lazdelės)

REKLAMA

Dvyniai, jūs turite viską, kad šis mėnuo būtų sėkmingas. Jums labai svarbu sujungti dvi energijas. Vyriška energija – kryptingumas, atkaklumas, gebėjimas prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir nukreipti tai į darbą, o moteriška energija – švelnumas, lankstumas ir tikslumas, kuris nukreiptas į asmeninius santykius. Nebijokite pradėti kažko naujo –  tai užtikrins pergalę ir naujų teritorijų užkariavimą.

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

REKLAMA

Taro kortų skaitytojas atskleidė pavojingiausią lapkričio dieną

Taro korta: Taurių princas

REKLAMA

Vėžiai, birželis bus kupinas romantikos, malonių žodžių ir komplimentų. Gebėjimas diplomatiškai derėtis ir lankstumas bus tik į naudą. Spręsdami prieštaringas situacijas, būtinai pasitelkite savo žavesį, charizmą bei iškalbą, nes tai padės pasiekti norimą tikslą. Asmeniniuose santykiuose daugiau kalbėkite apie savo jausmus ir leiskite sau atsiverti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

REKLAMA

Taro korta: Galia (4 diskai)

Liūtai, jūsų laukia stiprybės ir stabilumo mėnuo. Pagrindinė jūsų užduotis birželio mėnesį – būti drausmingam ir neduoti tuščių pažadų. Gali būti, kad bus išspręsti su nekilnojamuoju turtu  susiję klausimai. Gali kilti minčių apie persikraustymą, būsto pirkimą, pardavimą ar namų tobulinimą. Santykiuose su kitais žmonėmis laikykitės ribų, mokėkite pasakyti „ne“, jei kitų žmonių norai prieštarauja jūsų principams.

REKLAMA

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Taro korta: Taurių princesė

REKLAMA

Mergelės, jūsų laukia šiltas, „saldus“ ir lengvas birželis. Jūsų šio mėnesio užduotis – išmokti reikšti savo jausmus, išgirsti  kitus ir išmokti klausytis. Dabar labai trauksite kitus žmones, jie norės jūsų dėmesio ir supratimo. Žinosite, kaip padėti kitiems, juos paguosti ir įkvėpti. Išbandykite psichologo vaidmenį, bet nepamirškite apie save.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Taro korta: Įsimylėjėliai

REKLAMA

Svarstyklės, birželį labai ilgai viską analizuosite ir abejosite, kuria kryptimi judėti. Neskubėkite ir netempkite savęs iš vienos pusės į kitą. Jei negalite priimti sprendimo, atidėkite tai ir pabandykite sutelkti dėmesį į kitus dalykus. Taip pat galite sulaukti kvietimo į prabangią šventę ar renginį, kuriame turėsite galimybę sužibėti.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

REKLAMA

Taro korta: Juokdarys

Skorpionai, pagaliau atėjo šventė ir į jūsų namus. Dabar bus palankus metas naujienoms, naujoms pažintims, projektams ir perspektyviems pasiūlymams padidinti pajamas. Būkite atviri viskam, kas nauja, bet neleiskite įsivyrauti chaosui, spręskite iškilusias problemas ir į viską žvelkite atsakingai. Kai kurie šio ženklo atstovai sužinos gerų naujienų apie šeimos pagausėjimą.

REKLAMA

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

REKLAMA

Taro korta: Laimės ratas

Šauliai, kaip gyvensite šį mėnesį, nulems tolimesnę jūsų judėjimo trajektoriją. Ši korta signalizuoja, kad esate ant didelių pokyčių slenksčio: tereikia žengti žingsnį, ir netrukus pakeisite visą įvykių eigą. Tai nebus lengva, nes norėsis vadovautis senu scenarijumi ir rinktis tai, kas patogu.  Viskas priklausys nuo jūsų: ar nuspręsite imtis ryškių, įdomių pokyčių gyvenime, ar pasirinksite stabilumą.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Taro korta: Kardų princesė

REKLAMA

Ožiaragiai, birželis – puikus metas nukreipti dėmesį į mokymąsi ir naujų įgūdžių įgijimą. Viskas puikiai klostysis, todėl galėsite įgyvendinti visus išsikeltus tikslus. Nelyginkite savęs su kitais ir neieškokite problemų ten, kur jų nėra. Tai neleis jums suklupti. Per daug nesigraužkite ir nebauskite savęs už  nesėkmes, nes tai nieko nepakeis. Mažiau galvokite ir daugiau veikite.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

REKLAMA

Taro korta: Meilė (2 puodeliai)

Vandeniai, birželio mėnesį jūsų laukia malonūs pasiūlymai ir bendradarbiavimas su jums patinkančiais žmonėmis. Sulauksite ir artimųjų, ir Visatos paramos. Pasiruoškite priimti komplimentus, dovanas, pagalbą  darbe ir namuose. Galima meilė iš pirmo žvilgsnio.

REKLAMA

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Taro korta: Pralaimėjimas (5 kardai)

REKLAMA

Žuvys, pagrindinis jūsų birželio mėnesio tikslas – išlaikyti ramybę. Jūsų baimės gali užgožti objektyvumą ir realybę bei neleisti jums įgyvendinti savo planų. Neeskaluokite situacijos, pereikite prie fizinės veiklos: vaikščiojimo, bėgimo ar pilateso.

 

Savaitinė Taro kortų prognozė gegužės 5-11 dienoms

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].