Astrologai  papasakos, kurios antrojo pavasario mėnesio dienos bus pačios palankiausios. Šios dienos bus itin pozityvios ir produktyvios, todėl į tai vertėtų atsižvelgti planuojant savo laiką.

REKLAMA

Balandžio 4 d. – veidrodinė data

horoskopas

REKLAMA

Tai bus viena labiausiai subalansuotų dienų metuose. Šio mėnesio 4 dieną galėsite daryti ką tik norite, ir tą daryti be jokių pasekmių. Šią dieną visos durys mums bus atviros. Ši diena padės atsikratyti blogų prisiminimų ir tapti tuo, apie ką seniai svajojome, arba žengti pirmąjį žingsnį link to. Tikėkite savimi. Balandžio 4-ąją galite daryti tai, kas jus ar jūsų artimuosius gali pradžiuginti.

Balandžio 21 d. – Saulės ir Plutono kvadratas

REKLAMA

Tai bus labai emocinga diena (gerąja prasme). Tai – gerumo, rūpestingumo, pozityvumo, savitarpio pagalbos ir bendravimo diena. Žmonės daugiau bendraus ir taps atviresni vieni kitiems. Pasinaudokite šia galimybe ir susitaikykite su savo draugais, artimaisiais ar kolegomis. Šią dieną taip pat galite susirasti naujų bičiulių ar net savo sielos draugą.

Balandžio 26-oji – tiesioginio Merkurijaus judėjimo pradžios diena

REKLAMA

Šią dieną Merkurijus sugrįš į tiesioginį judėjimą, užbaigdamas retrogradinę fazę. Ši diena daugeliui mūsų bus itin palanki. Dauguma mūsų sulauks sėkmės finansų srityje. Svarbiausia šią dieną netingėti ir būti atviriems naujoms pažintims bei įkvėpimo paieškoms.

Balandžio 29 d. – Venera persikelia į Jaučio ženklą

REKLAMA

Antrasis horoskopo namas, kuriam atstovauja Jautis, dažniausiai yra atsakingas už pinigus ir sėkmę. Venera su visu tuo nėra itin susijusi, tačiau ji suteiks mums visiems jėgų pradėti judėti link savo svajonių. Šią dieną ir kitas kelias savaites po jos būsime labai stiprūs ir ištvermingi. Taip pat balandžio 29-ąją galima vadinti meilės diena. Mūsų energetikos sektorius bus labai stiprus.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].