Prasideda paskutinis pavasario mėnuo. Astrologai mano, kad jis bus labai sudėtingas ir dinamiškas. Kelios planetos pakeis savo pozicijas ir energijas, o tai neišvengiamai turės įtakos mūsų likimui.

Baigiasi palankiausias 2022 metų laikotarpis. Gegužės mėnesį bus retrogradinis Plutonas, o tai ne itin malonus metas, nes jis vers mus būti negatyviais. Tačiau tai nereiškia, kad viskas bus blogai. Kad išlaikytumėte energiją, pasistenkite išmokti, kaip ją išlaikyti valdant savo pyktį.

Kurie Zodiako ženklai niekada neatleidžia įžeidimo?

Avinas

Avinai yra konfliktiški žmonės, tačiau astrologai pastebi, kad mus visus retkarčiais kas nors erzina. Kartais taip nutinka be jokios aiškios priežasties. Gegužės mėnesį Avinai gali patirti nemažai tokių situacijų. 2022 metų vėlyvą pavasarį stabilumo pagrindas šio Zodiako ženklo atstovams bus tarpusavio supratimas šeimoje, draugystėje ir santykiuose. Turite įsitikinti, kad santykiai su širdžiai brangiais žmonėmis tik stiprėja, o noras padėti vieni kitiems niekur nedingo. Gali tekti paaukoti šiek tiek asmeninių interesų, kad artimieji jaustųsi gerai.

Jautis

Venera, kuri yra atsakinga už Jaučio energijos išvalymą, nuo gegužės 2 dienos stipriai sumažės. Štai kodėl Jaučiai turėtų dažnai naudoti čakras valančią mantrą. Šie žmonės patys turės rūpintis savo dvasine ir fizine sveikata, todėl astrologai pataria nepersidirbti ir nesileisti į ilgas keliones. Astrologai taip pat pataria neatskleisti kitiems savo tikrosios tapatybės. Svarbu kuo mažiau pasakoti pašaliniams apie savo ateities planus. Taip Jaučiai galės išvengti nereikalingų kliūčių ir problemų.

Dvyniai

Greičiausiai Visata bandys pastūmėti Dvynius į tam tikrus sunkumus, tačiau tai nebus nieko blogo, nes už tai bus nurašytos skolos. Dvyniai galės gerokai priartėti prie savo karminių problemų sprendimo. Astrologai tiki, kad šio ženklo žmonės turės kažką pakeisti savyje, kad pakeistų visą savo gyvenimą. Nesėkmes ar išsišokimus, kuriuos skleis kritikuojantys asmenys, gali tekti imti vertinti kitaip. Gegužės mėnuo bus pokyčių mėnuo. Naktinės žvaigždės parodys Dvyniams kelią, bet neves jų už rankos į tikslą.

Vėžys

Vėžiams šis mėnuo turėtų būti labai sudėtingas, nes juos neigiamai veiks atvirkštinis Plutonas ir Venera Avino žvaigždyne. Stiprūs amuletai nuo visų problemų padės Vėžiams išsilaikyti ir toliau siekti savo tikslų. Taip, gegužės mėnesį šis kelias bus sudėtingas, bet nieko nepadarysite. Astrologai mano, kad Vėžiams šiuo metu atsisakyti savo svajonių tiesiog nederėtų, nes didelis tikslas juos motyvuos ir neleis visiškai nuliūsti. Galbūt gaivaus oro gūsis bus nauji santykiai ir bendravimas su draugais. Vienatvė nebus geriausia išeitis.

Liūtas

Gegužės mėnesį Liūto ženklo žmonėms žvaigždės galės suteikti galimybę ištaisyti savo likimą ir sugrąžinti reikalus į įprastas vėžes. Jei jų planuose yra kažkas svarbaus ir reikšmingo, žvaigždės neabejotinai padės šiems žmonėms nenukristi veidu į purvą. Svarbiausia nepamiršti saiko jausmo. Ramybė ir saikingumas gegužės mėnesį padės Liūtui nepervargti. Tinkamas ir savalaikis poilsis padės kovoti su sloga. Svarbu išlaikyti tonusą ir nesijaudinti dėl smulkmenų. Meilėje ar darbe neturėtumėte pasikliauti stebuklais. Dabar pasiseks tik tiems Liūtams, kurie aktyviai veiks ir eis į priekį.

sukti

Mergelė

Mergelės ženklo vyrai šį sunkų mėnesį turėtų pradėti tvarkydamiesi pagal Marie Kondo taisykles. Tai padės išvalyti erdvę nuo blogos energijos, užmegzti ryšį su Visata, neutralizuoti neigiamas emocijas ir stabilizuoti nuotaiką. Mergelių laukia daugybė darbų, tačiau geriau neskubėti, nes per didelis aktyvumas gali sukelti daugiau problemų, nuovargį ir dėl to gali dingti motyvacija. Planetos ir žvaigždės Mergelėms gali priminti visus dalykus, kuriuos šio ženklo atstovai tikrai nori pamiršti.

Svarstyklės

Svarstyklėms gegužės mėnesį gali sektis užmegzti naujas pažintis, tačiau kiekybė ne visada atitinka kokybę, todėl visi, kurie ieškos antrosios pusės, pirmiausia turėtų patikrinti, ar asmuo yra tinkamas meilės srityje, kad ateityje nepadarytų klaidų ir išvengtų nusivylimo. Svarstyklės taip pat galės pajusti neseniai priimtų sprendimų pasekmes. Žvaigždės parodys, kiek teisingi ar neteisingi buvo šių žmonių veiksmai balandžio mėnesį. Gegužė – dalykinių konfrontacijų metas, todėl geriau nesipykti su kolegomis ir viršininkais.

Skorpionas

Skorpionų laukia daugybė įvairiausių problemų, kurios paskatins šiuos žmones imtis veiksmų. Skorpionams svarbu prisiminti, kad kartais pasakyti sau “stop” ir pailsėti yra labai naudinga sėkmei ir energijai. Gegužės mėnesį pervargimas bus bereikalingas. Žvaigždės šiuos žmones veiks neigiamai, bet ne taip stipriai kaip kitų Zodiako ženklų atstovus, todėl galimi rimti laimėjimai versle ir darbe. Vargu ar artimiausiu metu bus toks pavojingas laikotarpis, todėl jums tiesiog reikės sulaukti didesnės gegužės audros, kad birželį galėtumėte greitai grįžti į savo vėžes.

Šaulys

Šauliams gegužės mėnesį seksis, bet ne visą laiką. Pavojingiausia tai bus mėnesio pradžioje, o gegužės 10 d., Merkurijui pereinant į retrogradą, pasipils apkalbos ir melas apie Šaulius. Tai sukels apkalbų ir melo apie Šaulius antplūdį, bet jie jau dabar bus įspėti, kad galėtų atremti šį puolimą. Specialūs užkalbėjimai padės sumažinti apgaulės ir veidmainystės tikimybę jų gyvenime. Nepaisant visų problemų, daug kas vis tiek nepavyks. Šį mėnesį pavadinti prastu negalima, nes katastrofiškų ir mirtinų įvykių neturėtų būti daug.

taro kortų prognozė

Ožiaragis

Ožiaragiai turėtų palaukti iki gegužės 24 dienos. Tą dieną jų globėjas Marsas taps labai teigiamas, o tai reiškia, kad visos Veneros, Merkurijaus ir Plutono sukeltos problemos bus neutralizuotos. Iki tos dienos astrologai Ožiaragiams pataria saugotis bendravimo su toksiškais žmonėmis. Astrologai pataria nepamiršti galimų energijos vampyro požymių, kurie Ožiaragiams parodys neigiamų polinkių turinčius žmones. Pirmoje gegužės pusėje taip pat geriau nesiimti taisyti senus daiktus. Svarbiausia klaida, kurios nereikėtų daryti, tai nereikalingų prekių pirkimas.

Vandenis

Vandeniai gegužės mėnesį pirmiausia turėtų atsikratyti pavydo, pykčio ir nuoskaudų, nes mėnuo praeis pagal šūkį “atleisk artimui ir tapk laimingesnis”. Reikia išmokti pamiršti visus blogus dalykus. Kosmoso įtaka bus labai dviprasmiška, todėl Vandeniams teks nuolat prisitaikyti prie aplink vykstančių įvykių. Tai gana ambicingi žmonės, tačiau reikia nepamiršti, kad ne visiems troškimams lemta tapti realybe. Astrologai pataria paprasčiau elgtis su kitų žmonių keliamomis problemomis ir neigiamais jausmais.

Žuvys

Venera atneš Žuvims daug problemų, įskaitant sveikatos. Šio ženklo žmonėms bus sunku prisitaikyti prie pokyčių, priimti kritiką. Kita vertus, jie vis tiek sugebės teisingai perskaityti likimo ženklus, nes jų intuicija niekur nedings. Astrologai pataria Žuvims nesileisti į kompromisus dėl savo principų, ypač kai kalbama apie artimųjų saugumą ir laimę. Darbe ir versle šie asmenys turėtų būti kuo drausmingesni. Neišsigąskite užduočių, kurias reikės skubiai atlikti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].