Ar jūsų pora yra šiame sąraše? Turbūt kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime yra pasidomėjęs savo charakteristika pagal Zodiako ženklą. Vieni tiki astrologija, kiti – ne, bet tai, ką sako astrologai, tikrai dažnai išsipildo. Kiekvienas žmogus savo prognozę interpretuoja savaip. Šį kartą kviečiame pasidomėti, kurių Zodiako ženklų atstovų poras astrologai laiko pačiomis darniausiomis.

REKLAMA

Štai – sąrašas porų, kurios laikomos darniausiomis ir laimingiausiomis. Žinoma, visuomet pasitaiko išimčių, todėl nenusiminkite, jei šiame sąraše nerasite savo ir savo partnerio Zodiako ženklo.

REKLAMA

1. Žuvys ir Jautis.

Žemė ir Vanduo daug laiko praleidžia kartu, kaip ir ši pora. Žuvų emocionalumas gali padėti pernelyg praktiškam Jaučiui plėsti akiratį. Na, o Jautis parodys kryptį svajingoms, jautrioms Žuvims.

REKLAMA

2. Svarstyklės ir Avinas.

Nenuostabu, kad Svarstyklės ir Avinas pateko į laimingų porų sąrašą. Abi ženklai yra labai socialūs, o kartu jie yra stiprūs ir laimingi. Jei kada nors buvote dideliame vakarėlyje, greičiausiai jį surengė būtent ši pora!

REKLAMA

3. Avinas ir Dvyniai.

Ši pora dera tiek fiziškai, tiek intelektualiai. Ugniai ir Orui reikia vienas kito, todėl jie gali darniai dirbti kartu siekdami bendro tikslo.

REKLAMA

4. Skorpionas ir Vėžys.

Tai – du labai  aistringi ženklai. Jų gilus ryšys yra labai stiprus, o meilė – abipusė. Jiems abiem reikia apsaugos, todėl kartu jie jausis saugūs šiame judriame pasaulyje.

REKLAMA

5. Šaulys ir Liūtas.

Ne veltui ši pora pateko į laimingų porų sąrašą. Šie Ugnies ženklai yra dideli nuotykių ieškotojai ir tiesiog negali ramiai sėdėti vienoje vietoje.

REKLAMA

Kurie Zodiako ženklai niekada neatleidžia įžeidimo?

6. Mergelė ir Vandenis.

REKLAMA

Priešingybės traukia. Šis atvejis – taip pat ne išimtis. Mergei būdingas analitinis mąstymas, o Vandeniui – neišblėstantis linksmumas ir pozityvumas. Šie du ženklai puikiai papildo vienas kitą.

7. Ožiaragis ir Jautis.

REKLAMA

Ši pora pasižymi tiesiog nepaprastu produktyvumu, tad nieko keisto, kad Ožiaragis ir Jautis atsidūrė laimingiausių porų sąraše. Kartu jie gali įveikti bet kokias kliūtis ir įgyvendinti pačius nerealiausius tikslus.

8. Žuvys ir Skorpionas.

REKLAMA

Šių Zodiako ženklų atstovus vienija tiesiog neišblėstanti aistra, todėl jų seksualinis gyvenimas yra tiesiog stulbinantis.

9. Dvyniai ir Mergelė.

REKLAMA

Tai – dviejų intelektualų pora. Šių ženklų atstovai gali kalbėtis bet kokiomis temomis. Jei Dvyniai ir Mergelė nepamirš, kad taip pat yra svarbu išreikšti jausmus vienas kitam, jie tikrai bus laimingi.

10. Avinas ir Ožiaragis.

REKLAMA

Tai – dviejų aistringų ir praktiškų žmonių derinys. Ožiaragio teisingumas ir praktiškumas puikiai dera su Avino aistra.

11. Jautis ir Skorpionas.

REKLAMA

Tai – dar vienas nuostabus Žemės ir Vandens derinys. Ši pora turi tai, ko reikia, kad būtų laisva. Šioje sąjungoje tikrai nestinga meilės ir aistros!

REKLAMA

12. Dvyniai ir Svarstyklės.

Šiai porai būdingas sąmojis ir žavesys. Tai –dar viena nuostabi intelektualinė sąjunga. Dvyniai yra neutralūs ir neryžtingi. Svarstyklės taip pat yra neutralios, tačiau kartais gali būti sutrikusios. Kai šie ženklai atranda vienas kitą, jie tampa kur kas stipresni.

REKLAMA

13. Avinas ir Šaulys.

Ši pora spinduliuoja  energija. Šie du Ugnies ženklai vienas kitą uždega aistra, ir visai nesvarbu, kur jie eitų, ar ką darytų.

REKLAMA

14. Mergelė ir Jautis.

Mergelės ir Jaučio meilė yra tikrai ypatinga. Šie du ženklai jokiu būdu neturėtų vienas kito paleisti.

REKLAMA

15. Žuvys ir Vėžys.

Tai – aistros ir tikros, ilgalaikės meilės pavyzdys. Vėžys yra labai romantiškas, o Žuvys yra labai emocingos. Šioje sąjungoje tikrai nestigs meilės ir romantikos.

Zodiako ženklų reitingas: nuo tvarkingiausio iki mažiausiai tvarkingo

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].