10 pagrindinių aprangos taisyklių, kad visada atrodytumėte stilingai

Gerai apsirengęs žmogus visada išsiskiria iš minios ir patraukia kitų dėmesį. Jie nori į jį žiūrėti, mėgdžioti. Kiekviena drabužių spintos detalė yra labai svarbi. Drabužiai nebūtinai turi būti labai brangūs. Svarbiausia, kad viskas derėtų tarpusavyje. Taip pat svarbu žinoti pagrindines aprangos taisykles.

REKLAMA

Pagrindinės aprangos taisyklės

Keli patarimai moterims

1. Spalvų ir atspalvių derinys

Nerekomenduojame derinti tarpusavyje šaltų (mėlynos spalvos) ir šiltų (geltonos spalvos) atspalvių. Pagrindiniai drabužiai turėtų būti ne daugiau kaip dviejų spalvų, o aksesuaruose ir papildomuose elementuose gali būti dar viena ar dvi spalvos.

REKLAMA

2. Pėdkelnės

Pats neutraliausias variantas, su kuriuo niekada neklysite, yra kūno arba smėlio spalvos pėdkelnės. Juodos spalvos pėdkelnės, nors ir lieknina kojas, ne visada tinka – pavyzdžiui, jų nereikėtų dėvėti, jei ruošiatės vakarą leisti avėdamos šviesiais basutes.

3. Liemenėlė

Liemenėlės petnešėlės neturėtų būti matomos iš po drabužių. Tai taikoma ne tik permatomoms palaidinukėms, bet ir uždaresniems drabužiams. Apatinis trikotažas turi būti pasirinktas tokio dydžio, kad neįsirėžtų į kūną ir nedeformuotų krūtinės.

REKLAMA

4. Mini sijonas ir iškirptė

Nederinkite abiejų dalykų, pasirinkite vieną iš jų. Jei mėgstate rengtis dalykiškai, tada geriau venkite abiejų šių dalykų.

REKLAMA

5. Nuogas kūnas

Mūvėdamos žemas kelnes ar džinsus rinkitės pailgą palaidinę, marškinius ar megztinį, kad nesimatytų nuogo kūno.

6. Papuošalai

Kažkada buvo madinga nešioti iš karto visą komplektą – auskarus, pakabuką, žiedą, kartais ir apyrankę. Toks papuošalų nešiojimas yra praeitis. Dabar maksimaliai leidžiama pasirinkti du aksesuarus: auskarus ir apyrankę arba žiedą ir pakabuką.

REKLAMA

Keli patarimai vyrams

7. Sagos ant švarko

Jei švarkas turi vieną sagą, tada ji visada turi būti užsegta. Jei yra dvi sagos, tada viršutinė turi būti užsegta, o apatinė – ne. Jei yra trys sagos, tada vidurinė saga visada yra užsegta. Viršutinę sagą taip pat galite užsisegti, jei dirbate įmonėje, bet apatinė saga niekada neužsegama.

REKLAMA

8. Kaklaraištis

Kaklaraiščio galas turi siekti kelnių diržą. Jei jis aukščiau ar žemiau, tada bendras vaizdas atrodys negražiai. Atkreipkite dėmesį į tai, kai rišatės kaklaraištį. Jei nuspręsite dėvėti marškinius be švarko, kaklaraištis nereikalingas.

aprangos

REKLAMA

9. Diržas

Jo funkcija ne tik išlaikyti kelnes reikiamame lygyje, bet ir papildyti jūsų įvaizdį aksesuaru. Todėl, jei ketinate marškinius susikišti į kelnes, būtinai naudokite diržą. Jis turėtų atitikti batų spalvą.

10. Kojinės

Matyti basas kojas dėl trumpų kojinių – ne pats maloniausias dalykas. Rinkitės pakankamai ilgas kojines, kad išvengtumėte tokios situacijos.

REKLAMA

Drabužiai – tai ne tik aprangos detalės, kuriomis uždengiame kūną. Per juos žmogus išreiškia save. Tikimės, kad šios taisyklės padės pasiekti norimų rezultatų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].