Mergina, kuri rūpinasi savo išvaizda, visada seka mados tendencijas ir stengiasi pasirinkti ne tik stilingus drabužius, bet taip pat ir tinkamą makiažą. Šiuolaikinis makiažas gali būti labai įvairus, tad nieko keisto, kad ne visada yra paprasta rasti „aukso viduriuką“.

REKLAMA

Stilistė-įvaizdžio kūrėja Tatjana Bulgak teigia, kad šį sezoną vyrauja ypatinga tendencija. Dabar mados viršūnėse vyrauja sveika ir išpuoselėta oda.

Kai oda sudrėkinta ir sveika, tuomet belieka pasidažyti blakstienas ir paryškinti lūpas.

REKLAMA

Kalbant apie vakarinį makiažą, tikrai nesuklysite, jei pasirinksite raudonus lūpų dažus, kurie niekada neišeis iš mados. Raudonos lūpos tikrai nepaliks abejingų.

Žinomas stilistas Viačeslavas Zaicevas prieš daugelį metų viename interviu yra sakęs, kad makiaže svarbiausia – geras veido tonas.

REKLAMA

Vyrams labiausiai patinka natūralus makiažas. Kai makiažas yra iššaukiantis, jiems tai taip pat gali patikti, tačiau tikrai ne kiekvienas stipriosios lyties atstovas išdrįs užkalbinti tokią drąsią moterį.

Šiuolaikinis makiažas skirtingose šalyse labai skiriasi. Tik pažvelkite į moteris Rytų šalyse! Mūsų šalyje toks makiažas atrodytų gana keistai, todėl kuriant įvaizdį labai svarbu atsižvelgti į kontekstą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.