Ar makiažas gali iš esmės pakeisti žmogų?

REKLAMA

Naudojant socialinius tinklus atsiranda vis daugiau galimybių pamatyti pasikeitimus. Daugelis grožio ir makiažo influencerių stebina interneto vartotojus savo įspūdingu įvaizdžiu.

REKLAMA

„TikTok“ platformoje yra daugybė vaizdo įrašų, kurie labai išpopuliarėjo. Taip nutiko ir Sarah, kuri yra grožio entuziastė. Kinijos socialiniame tinkle ji reguliariai dalijasi nuotraukomis ir nufilmuotais vaizdo įrašais prieš ir po pasikeitimo.

REKLAMA

Po atlikto makiažo pasikeitė veido forma, padidėjo akys, lūpos tapo putlesnės… Po kelių teptuko potėpių kartais net sunku atpažinti žmogų!

REKLAMA

REKLAMA

Vieniems makiažas yra tik mažas malonumas, o kitiems – tikras menas. Naudojant didžiausių profesionalų lygio metodus, kai kurios moterys tampa tiesiog neatpažįstamos!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.