Atrodo, kad pasidažyti lūpas yra visiškai paprasta, tačiau tai toli gražu pavyksta ne kiekvienai moteriai. Galite dažytis lūpas kelis kartus per dieną ir gauti visiškai skirtingus rezultatus. Taip yra todėl, nes daugelis moterų tai daro tiesiog iš įpročio, neskirdamos pakankamai dėmesio dažymosi technikai. O juk egzistuoja! Šiame straipsnyje atskleisime, kaip tinkamai dažytis lūpas.

Lūpų pieštukas

Sunkiausia nupiešti kontūrą lūpų pieštuku, nes būtent jis lemia, kokios formos bus jūsų lūpos. Jei naudojate tik pieštuką, turite pradėti piešti lūpų kontūrą V formos zonoje. Tada braukite viršutinės ir apatinės lūpų kontūrus, o lūpų kampučius pasilikite pačiai pabaigai. Jei norite lūpoms suteikti apimties pieštuku, tuomet tepkite jį šiek tiek už lūpų kontūro – taip vizualiai padidinsite savo lūpų apimtį.

Matiniai lūpų dažai

Pirmiausia išsirinkite pieštuką, kuris atitiktų lūpdažio atspalvį. Kadangi matiniai lūpų dažai greitai džiūsta, jais ne kaip padažytas lūpas patvarkyti bus sunku. Štai kodėl pieštukas palengvins šią užduotį. Pirmiausia pieštuku apsiveskite lūpų kontūrus ir tik tada tepkite matinius lūpų dažus. Pradėkite nuo vidurio ir judėkite lūpų kampučių link. Geriau tepkite du sluoksnius, kad lūpų dažai būtų ryškesni. 

Blizgūs lūpų dažai

Rekomenduojame pirmiausia užtepti šiek tiek pudros ant lūpų. Tai padės išlaikyti būsimą spalvą ilgiau. Pirmiausia tinkamo atspalvio pieštuku apveskite lūpų kontūrą ir lūpų dažus tepkite teptuku.

Lūpų blizgis

Geriausia pirmiausia ant lūpų tepti bespalvį pieštuką. Turėdami aiškų kontūrą, tepkite blizgesį. Svarbu netepti daug blizgesio ant lūpų, nes tai neatrodys gražiai ir tvarkingai. Apsiribokite vienu ar dviem sluoksniais. 

Tai viskas! Dabar žinote, kaip reikia dažytis lūpas. Ar mėgstate dažytis lūpas? Kokius naudojate lūpų dažus? Pasidalinkite atsakymais komentaruose! 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].