„ABC News“ informavo apie neįprastą įvykį. Amerikiečiai garsėja unikaliais fejerverkų šou, kurie kasmet organizuojami visoje šalyje Nepriklausomybės dienos proga. Vienas iš jų taip pat buvo surengtas Okean Sityje, Merilande.

Tačiau ne viskas pavyko pagal planą. Liepos 4 d., ryte, besideginantys saulėje turistai staiga išgirdo didelį trenksmą. Paaiškėjo, kad vakariniam pasirodymui paruošti fejerverkai netikėtai užsidegė.

Po kurio laiko danguje pasirodė didžiulis juodų dūmų stulpas, ​​iš kurio kartkartėmis pasirodydavo spalvingi blyksniai. Išsigandę tokio matomo vaizdo, daugelis poilsiautojų bėgo kuo toliau nuo sprogimo šaltinio.

Nežinoma, kodėl įvyko priešlaikinis fejerverkų sprogimas. Laimei, nė vienas poilsiautojas nenukentėjo. Tyrėjai pranešė, kad vienintelis sužeistas buvo įmonės darbuotojas, kuris dirbo su fejerverkais. Tačiau jo sužeidimai buvo tokie maži, kad vyras atsisakė važiuoti į ligoninę. Po nekontroliuojamo fejerverkų sprogimo miesto valdžia nusprendė atšaukti vakarinį pasirodymą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].