Šios moters istorijoje yra viskas. Skausmas, liūdesys ir laimė.

2016 metų vasarį Courtney Hill per sunkvežimio avariją prarado savo vyrą Brianą. Brianas buvo dislokuotas Irake, Kuveite ir Afganistane. Jie susipažino 2011 m. ir nuo to laiko buvo neišskiriami.

Brianas ir Courtney susilaukė dukters Reagan. Netrukus, prieš pat Briano mirtį, pora nusprendė susilaukti daugiau vaikų. Tą dieną, kai mirė Brianas, Courtney atliko nėštumo testą, tačiau jis buvo neigiamas.

Po kelių dienų ji atliko dar vieną testą. Ir šį kartą rezultatas buvo teigiamas!

Ji nesitikėjo, kad taip nutiks, ir ją ištiko šokas. Per Briano laidotuves ji jam pasakė esanti nėščia…

„Mes susilauksime kūdikio“. – tarė ji, uždarydama karstą.

Po mėnesio jai neįprastai pradėjo skaudėti pilvą. Courtney neįsivaizdavo, kas vyksta, ir labai bijojo persileidimo.

Ji nuėjo pas gydytoją ir ten sužinojo dar vieną šokiruojančią naujieną! Jos įsčiose buvo ne vienas kūdikis, bet  trys – du berniukai ir mergaitė!

„Netekau žado! Džiaugiausi, kad turėsiu dar tris šypsenas, kurios man primins vyrą,“ – sakė Courtney.

Tačiau, praėjus 25 nėštumo savaitėms, gydytojas turėjo blogų žinių. Vienas iš trynukų mirė…

Jauna mama jau buvo davusi vaikams vardus, o miręs sūnus buvo pavadintas Brady. Courtney buvo visiškai sužlugdyta…

„Tai labai mane sukrėtė. Nesitikėjau, kad tai sužinosiu, atlikdama ultragarsinį tyrimą. Tai man priminė mano vyro mirtį.“

„Aš praradau Brady, bet kiti du mano naujagimiai yra gyvi ir sveiki. Dauguma trynukų po gimimo daugelį savaičių būna intensyviosios terapijos skyriuje. O mes grįžome namo kitą dieną! Patyrėme liūdesį, bet ir džiaugsmą dėl dviejų mažų stebuklėlių“, – sakė Courtney.

Harper ir Miles gimė rugsėjo 21 d., tačiau jų motinai sunku paaiškinti nepažįstamiems žmonėms, kodėl jie nėra dvyniai.

„Žmonės juos vadina dvyniais, bet aš juos vadinu trynukais. Daugelis to nesupranta, bet kiti jau stengiasi tai pabandyti suprasti. Nesitikiu, kad žmonės domėsis mano istoriją, kad aš 25 savaites turėjau tris kūdikius. Skaudu girdėti „dvynukai“, kai žinau, kad jie tikrai yra trynukai,“ – sako vieniša mama.

Vyriausia Courtney dukra Reagan padeda motinai paaiškinti, kad jos brolis danguje su tėčiu.

Jie visi sužinos apie savo tėvą, kad jis buvo kariškis ir geras šeimos vyras. Tai buvo nuostabus žmogus ir didvyris, visada padėjęs kitiems. Jis buvo tobulas!“ – sakė Courtney.

Pasidalinkite šiuo straipsniu su draugais, jei žavitės Courtney drąsa kovoje su sielvartu!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].