Šios netikėtos istorijos populiarumas – geriausias įrodymas, kad paprasti gestai yra labai svarbūs. Teksaso gyventoja papasakojo, kaip ji rodo meilę savo vyrui. Jos istorija sujaudino interneto vartotojus.

Kartais užtenka šypsenos ar kito mažo gesto, kad „pagerintumėte“ kieno nors dieną. Tracy Howell istorija įrodo, kad meilės įrodymas gali būti… sumuštinio kąsnis!

Meilės sumuštinis

Nuostabu, kiek nedaug tereikia, kad įrodytumėte savo atsidavimą ir meilę kitam žmogui. Nereikia brangių dovanų ar didžiulių gėlių puokščių. Kartais pakanka paprasto, bet nuoširdaus gesto, kad įrodytumėte savo meilę.

Šią tezę galima pagrįsti Teksase gyvenančios amerikietės Tracy Howell pavyzdžiu. „Facebook“ tinkle ji su draugais pasidalino žinute, kaip kasdien įrodinėja savo meilę vyrui. Ji nė nesvajojo, kad jos istorija apskries visą pasaulį.

Tracy ir jos vyras Clifford susituokę jau 41 metus. Kaip aiškina moteris, vieną dieną jis jai pasakė, kad maistas jam daug skanesnis, kai gali juo dalytis su ja. Deja, jis negalėjo to padaryti būdamas darbe, todėl jo žmona nusprendė rasti būdą, kaip tai padaryti.

Kadangi ji kasdien jam ruošdavo sumuštinius, kuriuos jis turėdavo pasiimti su savimi, kartą nusprendė viename iš jų iškąsti vieną kąsnį. Grįžęs iš darbo Clifford jai prisipažino, kad kažkas bandė „suvalgyti“ jo maistą. Tracy jam paaiškino, kad iš tikrųjų tai buvo ji.

Būdas būti kartu

Jos vyrui ši idėja patiko. Nuo to laiko Tracy suvalgo gabalėlį sumuštinio, kurį kasdien pakuoja savo vyrui į darbą. Tačiau ji pabrėžia, kad to nedaro, jei viduje yra tunas arba aštrus sūris.

Teksaso gyventojos istorija buvo pasidalinta kelių jos draugų socialinių tinklų profiliuose. Susižavėję interneto naudotojai ėmė jį platinti. Šiandien ji turi daugiau nei… 190 tūkst. patiktukų!

Tracy Howell prisipažįsta, kad šis įvykis ją nustebino ir šiek tiek suglumino. Ji mano, kad keista, jog draugai išplatino jos istoriją, jau nekalbant apie teigiamą visuomenės pripažinimą.

Moteris prisipažino, kad ji ir jos vyras jaučia neįprastą ryšį. Jos teigimu, jie gali skambinti vienas kitam po kelis kartus per dieną vien tam, kad pasakytų, kaip stipriai vienas kitą myli.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].