Likus trims dienoms iki jos vyro ir keturių vaikų tėvo mirties, Danielle sudainavo jam „Amazing Grace“

REKLAMA

Danielle Gibson vyras Tony mirė šių metų sausio 30 d., po daugiau nei metus trukusios sunkios ligos. Toniui buvo tik 33 metai ir jis, be žmonos, paliko keturis vaikus, iš kurių dvi yra dvynės mergaitės. 2017-ųjų gruodį pora pastebėjo, kad Tony pradeda nutikti kažkas keisto. Jis pradėjo prarasti atmintį. „Jis buvo toks sutrikęs, kad turėjau klijuoti etiketes ant mūsų namų kambarių“, – rašė Danielle svetainėje „Go fund me“ – svetainėje, kurioje galime surinkti pinigų įvairiems tikslams.

REKLAMA

Užsikrėtė reta liga

„Keletą mėnesių bandėme išsiaiškinti diagnozę, bet niekas nesugebėjo išsiaiškinti, kas jam negerai. Laimei, Vanderbilto universiteto medicinos centro Nešvilyje gydytojai jam galėjo diagnozuoti karvių kempinligę“, – rašo ji toliau. Tai yra labai reta liga. Galite užsikrėsti per užkrėstą audinį, pavyzdžiui, valgydami užkrėstą mėsą. Deja, būdų išgydyti ligą nėra, o dauguma žmonių miršta per metus, rašo „Inspire More“.

REKLAMA

Mėgaukitės daina

Danielle rūpinosi savo vyru, kol jis taip susirgo, kad turėjo gyventi slaugos namuose. Ji ten dažnai būdavo ir jį aplankydavo. Kai Danielle dainuoja „Amazing Grace“, jo mėgstamiausią dainą, ji iškart užmezga akių kontaktą su savo vyru. Tada jis užsimerkia ir, atrodo, mėgaujasi nuostabiu žmonos balsu.

REKLAMA

Džiugu, kad jam nereikia kentėti

Danielle gavo aukų, kurių bendra suma viršija 22 000 JAV dolerių, iš šimtų žmonių. Ji rašo, kad susirgus vyrui gavo įvairiausių patarimų, ir kad bus sunku vienai auginti keturis vaikus. Ir nors po vyro mirties yra sugniuždyta, ji sako, kad vis tiek džiaugiasi, kad jam dabar nebereikia kentėti. „Tonis visada buvo toks stiprus. Jis kovėsi velniškai gerai. Mūsų širdys sudaužytos, bet guodžiamės tuo, kad jo mūšis jau baigtas“, – sako Danielle.

Žiūrėkite jautrų vaizdo įrašą žemiau:

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].