Vieno žmogaus geri darbai gali pakeisti pasaulį į gerąją pusę.

REKLAMA

Nuo 1979 m. Jadav Payeng vienas pasodino mišką, kuris šiuo metu yra didesnis nei Centrinis parkas. Atsidavusiam arboristui dykvietę pavyko paversti atogrąžų rojumi tiek žmonėms, tiek gyvūnams. 550 hektarų miške gyvena apie 115 dramblių, raganosiai, elniai ir tigrai.

REKLAMA

Payengas svajoja savo gimtojoje Majuli saloje ir kaimyninėje Jorhatoje atkurti gražius miškus, kurie kadaise jas dengė: „Sodinsiu iki paskutinio atodūsio“, – sako jis.

REKLAMA

Žemės ūkio plėtra ir žmogaus poveikis sunaikino natūralų jo tėvynės grožį, tačiau Payengas daro savo darbą, kad atkurtų ekosistemą. Jis yra misiją vykdantis žmogus ir įrodo, kad maži kasdieniai veiksmai laikui bėgant gali sukelti didžiulius pokyčius!

„Sakau jiems: jei nukirsit mano medžius, tai jums nieko gero neduos“, – sako jis. — „Nukirsk mane, prieš nukirsdamas mano medžius!“

REKLAMA

Toks įkvepiantis darbas motyvuoja pasirūpinti net ir mažiausiu augalu!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.