Viena iš priežasčių, kodėl nėštumas jaudinantis yra ta, kad niekas neįsivaizduoja, kokius genus ir savybes vaikai gaus iš savo tėvų. Jie gali būti mamos ir tėčio mišinys arba gali būti bet kurio iš jų kopija. Būna ir taip, kad vaikas atrodo tarsi vienas iš tolimų mūsų giminaičių. Jūs negalite būti tikri dėl nieko.

REKLAMA

Kai žemaūgis Zachas Roloffas ir jo žmona Tori Roloff paskelbė, kad taps tėvais, susidomėjimas jų vaiku buvo didžiulis. Dabar, po kelerių metų, jie yra penkių asmenų šeima, kurią sudaro trys labai ypatingi vaikai.

Zachas Roloffas ir jo žmona Tori Roloff JAV žinomi dėl televizijos laidos „Little People, Big World“, kurioje žiūrovai gali stebėti žemo ūgio suaugusių žmonių gyvenimą.

REKLAMA

Jis gimė mažo ūgio

Iš karto po gimimo Zachui buvo diagnozuota achondroplazija – liga, kuri yra dažniausia mažo ūgio priežastis Jungtinėse Valstijose.

Dalyvaudami šou, Zachas ir Tori išpopuliarėjo JAV. Daugelis žmonių sekė jų gyvenimą ir kelią į šeimos sukūrimą.

REKLAMA

Kai Tori pirmą kartą pastojo ir laukėsi sūnaus Džeksono, visas pasaulis sulaikė kvapą. Kaip ir jo tėvas, Džeksonas gimė su achondroplazija. Berniukui dabar ketveri metai.

Abu vaikai ligą paveldėjo iš savo tėvo

Po dvejų metų pora susilaukė dukters Lilah. Mergaitė ligą taip pat paveldėjo iš savo tėvo. Jos vyresnysis brolis Jacksonas daugiau nei didžiavosi savo mažąja seserimi, o tūkstančiams žmonių patiko šių dviejų mielų vaikų nuotraukos.

REKLAMA

2021-ųjų pabaigoje pora paskelbė, kad vėl laukiasi kūdikio. Šį kartą daugelis „Instagram“ sekėjų negalėjo sulaikyti smalsumo.

REKLAMA

„Norite sužinoti, ar šis kūdikis taps nykštuku, ar norite leisti jam ateiti į pasaulį?“ – Tori parašė vienas jos „Instagram“ sekėjų.

Moteris ramiai sureagavo į klausimą ir nusprendė jį pakomentuoti socialiniame tinkle „Instagram“, atsakydama į tai, kuo domėjosi daugelis.

REKLAMA

„Norėčiau, kad tai būtų staigmena, bet kai man pasakė, kad reikės cezario pjūvio, viskas buvo akivaizdu, haha“, – atsakė Tori.

Štai kaip šiandien atrodo jų vaikai

Tori, kuri turėjo du nėštumus, vėliau paaiškino:

REKLAMA

Tik nėštumo metu galėjome sužinoti, ar kūdikis bus žemaūgis. Šiems kūdikiams rekomenduojamas cezario pjūvis, nes jie turi didesnes galvas. Sakiau, kad norėčiau, jog to nežinočiau, bet jei gydytojas pasakė, kad man reikia cezario pjūvio, tai mums buvo akivaizdu.

2022 m. gegužės 3 d. Tori pagimdė dar vieną berniuką. Taip šiandien atrodo visi trys jų vaikai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].