Žemaūgė pora buvo įspėta dėl nėštumo. Jų kūdikis sužavėjo visą pasaulį

27 metų  Charli Worgan  yra tik 121 cm ūgio. Taip yra dėl „nykštukiškumo“, o žmonės, turintys šių problemų, vadinami „nykštukais“ arba liliputais. Jos vyras Cullenas taip pat yra žemo ūgio. Tačiau to priežastis yra kitokia. Būtent dėl ​​tokių sveikatos problemų abu sutuoktinius gydytojai perspėjo neturėti vaikų. Tačiau pora perspėjimų nepaklausė ir jų kūdikis žavi visą pasaulį.

Charli buvo diagnozuota achondroplazija, kuri yra labiausiai paplitusi liliputų forma. Kita vertus, Cullenas turi gelofizinę displaziją, kuri yra retesnė. Šių dviejų žmonių sveikatos problemos yra susijusios ne tik su žemu ūgiu, bet ir su daugeliu kitų pavojų. Todėl gydytojai buvo įpareigoti juos įspėti, kad nėštumas moteriai gali būti ypač rizikingas.

Įspėjo gydytojai

Anot „Little Things“, pora sužinojo, kad yra 25% tikimybė, kad jų kūdikis nebus žemaūgis. Taip pat buvo didelė rizika, kad vaikas neišgyvens. Tačiau 2015 metais Charli pastojo. Pora laukėsi pirmagimio. Vėliau tais pačiais metais gimė jų dukra, kurią jie pavadino Tilba. Kaip ir jos mama, mergaitė gimė sirgdama achondroplazija.

Gimus dukrai, jos tėvai sukūrė „Instagram“ paskyrą, kurioje galima sekti jų gyvenimą, kupiną pakilimų ir nuosmukių.

pora

Tilba greitai išaugo į laimingą mergaitę, kuri žavėjo visus aplinkinius. Tačiau ne viskas buvo taip lengva. Problemos prasidėjo, kai mergaitė pradėjo mokytis. Tėvams teko susidurti su priekabiautojais, kurie šaipėsi iš jų dukros. Nepaisant gydytojų perspėjimų, pora nusprendė susilaukti dar vieno vaiko. Paaiškėjo, kad kitai dukrai taip pat nustatyta ta pati diagnozė kaip ir mamai. „Instagram“ tinkle šeimą seka tūkstančiai amerikiečių.

Šiuo metu jų paskyra turi daugiau nei 300 000 sekėjų. Charli bando paneigti išankstines nuostatas apie žemo ūgio žmones.

Mamos dėkingumas

„Anksčiau nesupratau, koks gali būti užimtas gyvenimas. Bet vaikai man kelia patį didžiausią džiaugsmą. Žinoma, esu išsekęs labiau nei kada nors anksčiau.

Patiriu turbūt didžiausią emocijų kaitą. Didžiulės meilės ir laimės akimirkos bei noras susilaukti dar 10 vaikų – viskas manyje susivienijo. Noriu dar vieno vaiko, kad ir kaip viskas būtų sunku“.

pora

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].