Vyras nuvažiavo prie vaikų žaidimų aikštelės, kur 10-metė Madison žaidė su draugu. „Tavo brolis pateko į rimtą avariją, ir aš tave pasiimsiu ir nuvešiu pas jį“, – pasakė jis. Madison atsakymas padėjo išgelbėti jos gyvybę. Vyriškis vairavo baltą visureigį ir sustojo prie pat Madison.

„Jis paslėpė savo veidą ranka ir pasakė, kad mano brolis pateko į rimtą avariją ir kad jis turi mane pasiimti kartu“, – „ABC News“ sakė Madison. Madison atsakas vyrui tikriausiai nelabai patiko.

Paprašė slaptažodžio

„Mes buvome sugalvoję slaptažodį“, – sakė Madison.

„Paklausiau, koks slaptažodis, o jis nežinojo, koks jis yra, todėl pabėgau. Nubėgau tiesiai namo ir kas atsitiko papasakojau savo močiutei“, – tęsė ji.

Madison motina Brenda buvo ta, kuri sukūrė šeimos slaptažodį. Būtent vaikams, jei atsitiktų tokia situacija. Slaptažodį ji buvo sugalvojusi prieš pat įvykį, todėl Brenda labai apsidžiaugė, kai jis suveikė, kada visureigiu atvažiavęs vyras sustojo ir bandė pagrobti jos dukrą.

Iškvietė policiją

Kai Madison grįžo namo, ji ir jos močiutė iškvietė policiją. Paaiškėjo, kad keli kaimynai taip pat skambino į policiją ir pranešė apie įtartiną baltos spalvos visureigį, kuris važinėjo šalia vaikų žaidimo aikštelės.

Dabar tiek Madison, tiek jos mama daug galvoja apie tai, kas nutiko. Ir nors jos džiaugiasi, kad šį kartą tikrai pasisekė, pasekmės išliko.

„Aš bijau, kas galėjo nutikti, jei būčiau įsėdusi į automobilį, neįsivaizduoju, ką jis man būtų padaręs“, – sakė Madison.

Dabar Madison ir jos motina yra giriamos dėl savo išradingos slaptažodžių sistemos. Ir policija, ir žurnalistai visame pasaulyje ragina šeimas su vaikais daryti tą patį.

Čia galite pamatyti interviu su Madison ir jos mama:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].