Vyras užsidėjo ausines, bet pajuto, jog kažkas kutena ausį...

Olly Hurst, jaunas santechnikas, gyvenantis Pertyje, Australijoje, dirbdamas klausėsi muzikos per ausines. Jam pasirodė, kad kažkas kutena ausį, o kai muzika ėmė girdėtis tyliau, jis nusiėmė ausines ir jas apžiūrėjęs viduje labai didelį „medžiotojo“ vorą.

Vyras apvertė ausines ir papurtė, kad voras iškristų, bet nesėkmingai. Jis vis purtė ausines, bet voras net nepajudėjo, o ką jau kalbėti apie iškritimą.

Vorai gąsdina daugelį žmonių. Tačiau tokio tipo „medžiotojo“ voras kanda tik esant reikalui. Nuodai nėra mirtini, tačiau šie įkandimai labai nemalonūs ir skausmingi.

Šis voras dažnai kur nors pasislepia, o ne aršiai elgiasi priešo akivaizdoje. Jis minta musėmis ir vabzdžiais patalpose ar laukinėje gamtoje.

Nors Australijoje šios rūšies gausu, nustatyta, kad ji gyvena ir JAV.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].