Vyras savo katei pastatė didžiulį žaidimų kompleksą. Nepatikėsite!

Patraukite savo augintinius nuo ekrano, nes jie dar ims pavydėti!

Vieną dieną Dereko Roche’o žmona paprašė jo įsigyti katę. Vyras nelabai to norėjo, tačiau dėl mylimosios vis tiek sutiko. Taip jų namuose atsirado mažylė, vardu Dželė.

Neilgai trukus Derekas susidraugavo su augintine. Greitai jis jau buvo pasirengęs viskam, kad tik Dželė būtų laiminga! Kartą jis sugalvojo sukurti šį tą ypatinga savo katei. Idėjai įgyvendinti prireikė visų metų.

Viskas prasidėjo pakankamai nekaltai. Iš pradžių tai turėjo būti tik Dželė žaidimų erdvė. Tačiau pamažu vyrui kilo idėjų ir jis vis ką nors pridėdavo. Visą laisvalaikį jis praleido konstruodamas.

Rezultatas yra milžiniškas žaidimų kompleksas, kuris augintiniui turėtų atrodyti kaip tikras dangoraižis. Dabar katė turi kur žaisti, kol jos šeimininkai dirba.

 

Vėliau Derekas nusprendė, kad tokioje didelėje erdvėje Dželei vienai bus nuobodu, todėl jis su žmona paėmė jai į draugiją porą pūkuotų bičiulių.

Dabar pora turi net tris augintinius. Jei anksčiau Derekas buvo tik neabejingas gyvūnams, dabar jis juos tiesiog dievina.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].