Vyras pavogė 500 000 dolerių, tačiau jo pirkiniai nustebino ne vieną

Aukščiausias vienos Didžiosios Britanijos bendrovės vadovas Matthewas Farrimondas prisipažino atlikęs 12 sukčiavimo atvejų, padėjusių jam išplauti didelę pinigų sumą. Jam reikėjo pinigų prabangiam gyvenimui ir brangių veislių kačiukams įsigyti. Pasirodo, visi turtingieji turi savų keistenybių.

Schema, kuria šis vyras plovė pinigus, iš esmės yra paprasta. Pranešama, kad Farrimondas dalį įmonės pinigų išleido labdarai ir pervedė į nepasiturinčiųjų sąskaitas. Žinoma, visos šios sąskaitos buvo jo paties.

Farrimondas gyveno savo malonumui – nusipirko didelį gražų namą, daug keliavo, mėgavosi elito gyvenimo privalumais. Jis taip pat turi silpnybę veisliniams kačiukams, kuriems išleido nemažą dalį savo pinigų.

Šiam britui yra 41 metai ir jis kalės ateinančius ketverius metus. Policijos teigimu, jis kėlė didžiausią grėsmę savo statybų organizacijai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].