Kai Alissa Bousquet prieš kelerius metus susirgo vėžiu ir jai buvo pradėta chemoterapiją, laimei, ji sulaukė draugų ir šeimos palaikymo. Po trijų operacijų ir kelis mėnesius trukusios chemoterapijos jos vyras Bradas pradėjo planuoti gražiausią staigmeną savo žmonai. Vyras Bradas, padedamas keturių vaikų, šeimos ir draugų, sumanė paskutinę chemoterapijos dieną žmonai padovanoti gėlių. Bet tai turėjo būti ne viena gėlių puokštė! „Facebook“ paskyroje Bradas paaiškino, kodėl gražiai, maloniai moteriai, kurią jis taip mylėjo, keliolikos rožių tiesiog buvo per mažai. „Šiandien mano žmona turi iškęsti paskutinį chemoterapinį gydymą“, – „Facebook“ paskyroje rašė Bradas.

„Ji stebino mane savo stiprybe, drąsa ir pozityviu požiūriu. Jos dar laukia kelios operacijos, tačiau chemoterapijos pabaiga yra svarbus jos gydymo etapas. Baigiant šį gydymo etapą, norėjau padaryti ką nors ypatingo, kad su ja kartu atšvęstume chemoterapijos pabaigą, ir parodyčiau jai didžiulę meilę ir palaikymą, kurį ji patiria iš draugų ir šeimos. Taip pat norėjau pagerbti jos kovą su vėžiu, jos vardu paaukodamas pinigų krūties vėžio tyrimams. Norėdamas tai padaryti, aš slapta išsiunčiau SMS keliems Alissos draugams ir visiems giminaičiams.

Be to, Bradas pasakojo, apie ką buvo SMS rašoma. „Paprašiau, kad visi artimieji padėtų man ją nustebinti ir paskutinio gydymo metu įteiktų po rožę. Susitariau, kad mūsų vietinė gėlių parduotuvė priimtų visus užsakymus.

Kiekviena rožė buvo nupirkta už 10 USD, o visos pajamos buvo paaukotos Susan G. Komen krūties vėžio tyrimų fondui.

Sulaukė daug norinčių paaukoti

Ir žmonėms labai patiko Brado sumanymas. Buvo užsakyta labai daug rožių. „Buvau nustebęs, kai pradėjo plūsti užsakymai! Labai greitai buvo užsakyta 100 rožių, tada 300 rožių, tada dar 400. Kai pasiekėme 500 rožių, paprašiau gėlių parduotuvės nebepristatyti rožių, o visus pinigus, likusius nuo užsakymų, pervesti tiesiai į Susan G. Komen fondą“, – rašė jis „Facebook“ tinkle.

Bradas toliau rašė, kad daugiau nei 170 šeimų nupirko rožes ir daugiau kaip 5000 JAV dolerių buvo paaukota krūties vėžio tyrimams.

„Pristatę mano žmonai skirtas rožių puokštes, pasidalinome jomis su kitais vėžiu sergančiais pacientais, kuriems šiandien atliko terapiją, tai buvo dovana nuo mūsų šeimos.“

„Džiaugsmas dalintis šiomis rožėmis su kitais vėžiu sergančiaisiais žmonėmis buvo vienas svarbiausių. Daugelis labai susigraudino, kai perskaitė kortelę su linkėjimu, kurią jiems parašiau.“ „Neturėjau supratimo, kad tai padarė jis“, – „ABC News“ sakė Alissa Bousquet. „Jam ši staigmena puikiai pavyko. Buvau be galo nustebinta.“

Žemiau esančiame vaizdo įraše galite pamatyti jaudinančią staigmeną:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].