Vyras nusipirko namą, kad jį perparduotų, tačiau persigalvojo, kai kieme rado baseiną

Pastatyto namo, kuriame žmonės jau yra gyvenę, pirkimas turi savo privalumų. Jie ne tik pigesni, bet ir pačiame name ar jo teritorijoje galite rasti staigmenų, kurias paliko buvę savininkai. Amerikietis Džonas Reinoldsas perkamame name Teksase rado tai, ko visiškai nesitikėjo. Gausios liūtys atskleidė paslaptį, paslėptą po šiukšlių krūvomis galiniame kieme. Šis atradimas paskatino Džoną pamilti naujuosius namus! Vyras nusipirko namą tam, kad vėliau jį perparduotų, tačiau radęs jame staigmeną persigalvojo.

Amerikietis Džonas Reinoldsas nusipirko trijų miegamųjų namą, kad vėliau jį perparduotų. Po ankstesnio savininko mirties, kuris 20 metų į savo namus vežė nereikalingus daiktus ir šiukšles, pastatas buvo tuščias. Kai ten nebesirodė žmonės, namo kieme apsigyveno katės. Be to, galinis kiemas buvo visiškai apaugęs žolėmis ir krūmynais.

Džonas siurprizą galiniame kieme atrado visiškai netikėtai.

vyras

Iš pradžių vyras nusprendė suremontuoti namą ir tada tvarkyti kiemą. Už namo žemė buvo nuolat pelkėta ir ten dažnai telkšojo vanduo, tačiau Džonui tai nerūpėjo – kol po siaubingos audros sulaukė kaimyno skambučio. Džono jis pasiteiravo, ar matė, kas dedasi jo galinio kiemelio baseine.

Džonas kaimynui atsakė: „Aš nesuprantu, apie ką tu kalbi, aš neturiu jokio baseino”. Tačiau kaimynas buvo įsitikinęs visiškai kitaip.

Paaiškėjo, kad galiniame kieme tikrai buvo baseinas, tik jis buvo paslėptas.

Džonas prisipažino anksčiau matęs plytelių kraštus kieme, tačiau manė, kad tai yra kiemo ar gėlyno dalis. Tačiau po stipraus lietaus baseinas buvo pripildytas vandens ir viskas tapo aišku. Anot Džono, jis suprato, kad baseinas namui prideda unikalumo.

„Pagalvojau, kad nesvarbu, ar gyvensiu čia, ar parduosiu šį namą, bet tiesiog negaliu palikti šio baseino“, – teigė Džonas.

vyras

Vyras pradėjo valyti ir tvarkyti baseiną

Kai valymo metu pradėjo matys baseino sienos ir grindys, Džonas tikėjosi ten rasti įtrūkimų. Bet baseinas buvo puikios formos.

Apskritai baseino remontas ir restauravimas kainavo mažiau, nei tikėjosi Džonas, o jo tvarkymas užtruko 11 mėnesių. Vyras apsiskaičiavo, kad jei norėtų įsirengti baseiną kituose namuose, tai jam kainuotų didžiulius pinigus.

Nepaisant to, kad namo kaina padidėjo dėl baseino, Džonas nenori jo parduoti.

vyras

Remonto metu Džonas pamilo tiek namą, tiek baseiną, o dabar smagiai jame maudosi su draugais. Vyras prisipažįsta vis dar negalintis patikėti, kad jam taip pasisekė.

„Toks jausmas, kad ištraukiau laimingą loterijos bilietą“, – pasakoja Džonas.

Dabar Džonas persigalvojo dėl namo pardavimo – jis planuoja pats jame gyventi. Jis kiekvieną dieną plaukios baseine!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].