Tikriausiai nė vienas mūsų nemėgsta tokių situacijų, kai grįžus namo paaiškėja, kad tai, ką nusipirkome bakalėjos parduotuvėje, nėra taip šviežia, kaip manėme.

REKLAMA

Ne kartą grįžusi iš parduotuvės pastebėjau, kad įsigijau ne pačių šviežiausių vaisių ar daržovių. Kartą net nusipirkau duonos, kuri jau buvo pradėjusi pelyti!

Vis dėlto, galiu drąsiai teigti, kad savo pirkiniuose niekada neradau gyvatės…

Manau, kad tikrai ne kiekvienam mūsų skaitytojui yra tekę atsidurti tokioje situacijoje, kuri tikrai ne iš maloniausių. Kartą taip nutiko vienam žmogui iš Birmingamo, JK.

REKLAMA

Pranešama, kad praėjusiais metais Neville’as Lintonas pirko brokolius „Aldi“ bakalėjos parduotuvėje. Grįžęs namo jis labai nustebo, kai tarp savo pirkinių rado gyvą gyvatę.

63 metų vyras ruošė valgį, kai pastebėjo brokoliuose šliaužiojančią gyvatę. Vėliau paaiškėjo, kad tai – nenuodinga gyvatė (lot. Zamenis scalaris)

„Tai buvo gana baisu. Tikrai nesu gyvačių gerbėjas”, – teigia Neville’as Lintonas.

„Labai pasisekė, kad nepalikau brokolių virtuvėje, nes kitaip ji jau būtų šliaužiojusi po namus”.

REKLAMA

„Tai būtų rizikinga, nes čia gyvena du žmonės, kurie jų bijo”.

Pasak Sky News, ši gyvačių rūšis yra kilusi iš pietvakarių Europos, įskaitant tokias šalis kaip Portugalija, Ispanija ir Prancūzija. Ši rūšis nėra nuodinga, nors gyvatė ir gali smarkiai įkąsti.

REKLAMA

Kai Neville’as Lintonas suprato, kad tai, ką jis rado, yra gyvatė, jis įdėjo pirkinį atgal į pakuotę ir grąžino į parduotuvę.

„Vaikinas parduotuvėje irgi buvo gana išsigandęs”, – prisiminė vyras.

REKLAMA

Mūsų žiniomis, parduotuvės „Aldi“ atstovai siūlė Neville’ui Lintonui kompensaciją, tačiau vyro pasiūlyta suma netenkino.

REKLAMA

„Tiesiog to nepakako“, – sakė jis. „Jei šis gyvūnas būtų paliktas namuose, pasekmės mums galėjo būti rimtos. Be to, aš labai bijau gyvačių, todėl čia yra ir emocinis aspektas”.

Ar kada nors patyrėte ką nors panašaus? Jei taip, būtinai pasidalinkite komentaruose.

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].