Vyras norėjo šeimos pagausėjimo, todėl pasakė žmonai: „Mes turėsime sūnų!“

Kai moteris buvo nėščia, gydytojai jai pasakė, kad turės dvynukus. Žinoma, moteris buvo šokiruota. Kaip reikės auginti du vaikus? Šeima jau turėjo dukrą, kuriai buvo 10 metų. Taip, jie buvo nusprendę susilaukti dar vieno vaiko, bet kai paaiškėjo, kad jų bus du, jiems nebuvo lengva tai priimti. Tačiau jie susitaikė su žinia. Viskas bus gerai.

Vis dėlto per kiekvieną susitikimą su gydytoju, moteris klausė jo: „Pažiūrėkite, gal čia kažkas ne taip? Atrodo, kad vienas vaikas juda stipriau ir dažniau“. Gydytojas nuramindavo: „Ne, viskas gerai.“

Įdomiausia, kad viskas nutiko per moters gimtadienį. Šeima gražiai šventė, pas juos apsilankė tėvai, atvažiavo seserys. Visiems buvo linksma. Svečiai moteriai liepė pailsėti, patys viską sutvarkė, suplovė indus. Penktą valandą ryto moteris pabudo ir sako savo vyrui: „Viskas, prasidėjo“.

Ryte greitosios medicinos pagalbos automobilis nuvežė moterį į ligoninę. Prasidėjo gimdymas. Dalyvavo du gydytojai. Staiga kilo šurmulys, nes gimė ne du, o trys vaikai. Visi buvo be galo nustebę. Tad po gimtadienio moteris pagimdė tris vaikus, lyg būtų sau pasidovanojusi dovaną. Nors gydytojai sakė, kad bus dvyniai.

Po gimdymo medikai įteikė moteriai telefoną ir pasakė: „Palaukite, niekam nesakykite. Dabar jums šokas. Galite pasakyti savo vyrui ką nors kvaila“.

Moteris planavo mintyse, ką ir kaip pasakyti. Vėl paėmė telefoną ir paskambino: „Michał, ar tu jau atvažiuoji? Jei esi pakeliui, sustok akimirkai.“ Vyras atsakė: „Ne, aš namie“. Bet moteris primygtinai prašė jo prisėsti. Jis pagaliau atsisėdo. Žmona tęsė: „Aš ką tik pagimdžiau“. Vyras: „Bravo! Ką mes turime? Žmona atsakė: „Du sūnūs ir mylimą dukrą.“

Buvo ilga tyla.

Staiga vyras pradėjo garsiai juoktis. Galiausiai jis pasakė: „Kur yra du, ten gali būti trys.“ Tada moteriai atnešė visus tris naujagimius. Jai tai buvo didžiulės laimės akimirka.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].