Ši labai neįtikėtina istorija nutiko Kanados mieste, Kalgaryje. Ir nors kai kurie vis dar negali tuo patikėti, iš tikrųjų, ši istorija yra tikra.

29 metų vyras ketverius metus gyveno su savo mergina, bute Kalgario pakraštyje. Moteris keletą dienų skundėsi pykinimu ir pilvo skausmais, tačiau nė vienas iš jų nežinojo priežasties. Ji atsisakė kreiptis į gydytojus. Bėgo dienos ir mėnesiai, o pora vis dar nežinojo, kokia yra skausmo ir pykinimo priežastis.

Vieną rytą skausmas buvo toks nepakeliamas, kad moteris, tiesiogine to žodžio prasme, gulėjo susirietusi ant grindų. Jos vaikinas atsisakė eiti į darbą, nes nenorėjo, kad ji kentėtų viena su tokiu stipriu skausmu – bet vis tiek išėjo.

Bet jau per pietų pertrauką jis jautėsi neramiai ir jaudinosi dėl savo merginos, kuri buvo likusi viena namuose. Todėl jis grįžo namo. Parkuodamas automobilį, jis pastebėjo šalia esančią moterį, kuri iš visų jėgų bandė atidaryti šiukšliadėžės dangtį. Jis puolė jai padėti. Tada jis iškart suprato, kodėl moteris buvo tokia sutrikusi: iš didelio metalinio konteinerio jie girdėjo silpną riksmą!

Pagaliau atidarę dangtį, jie neteko žado: vidury šiukšlių krūvos gulėjo verkiantis, bejėgis kūdikis! Vyras instinktyviai įšoko į konteinerį ir iš ten iškėlė kūdikį. Iš karto pamatė, kad tai ką tik gimęs berniukas, jo mažos akys nebuvo visiškai atmerktos, o iš virkštelės liekanų lašėjo kraujas!

Netrukus po to atvyko greitoji ir policijos automobilis pasiimti vargšo kūdikio ir išsiaiškinti šio šaltakraujiško poelgio pėdsakus. Tačiau tiesa buvo tarsi galingas antausis 29-erių vyrui!

Pirmiausia buvo apžiūrėtas netoliese esantis butas. Pasiaukojančio 29 metų vyro bute tyrėjai rado jo merginą ir daug suglamžytų kruvinų popierių – ji patyrė nervų sutrikimą.

Įrodymai bylojo patys už save: akivaizdu, kad nėštumą ji slėpė nuo savo vaikino, kol nebebuvo kelio atgal. Kai viena gimdė namuose, ji buvo apimta nevilties ir griebėsi šio nežmoniško sprendimo. Ji buvo nedelsiant areštuota, o byla tiriama toliau.

Kūdikis nebuvo sužeistas ir toliau vystėsi kaip įprasta. Gyvybę išgelbėjęs tėvas kreipėsi į institucijas, norėdamas gauti savo sūnaus priežiūrą, o tai valdžia netrukus ir suteikė.  Netrukus, neįprastas tėvo ir sūnaus duetas tapo faktu!

Beje, motinai buvo skirta 18 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

Laimei, šios istorijos pabaiga buvo laiminga, tačiau ji galėjo būti ir daug blogesnė.

Nedvejodami pasidalinkite šia neįtikėtina istorija su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].