Sahra ir jos dukra Amy buvo Londono ligoninėje, kurioje Amy iš paskutiniųjų stengėsi įveikti vėžį… Mergaitės mama nusprendė padaryti bendrą jų nuotrauką. Rezultatas tikrai nustebino…

Sahra nuotraukoje iš pradžių nepastebėjo nieko keisto, tačiau įsižiūrėjusi įdėmiau, pamatė aiškią angelo figūrą. Kai Amy pamatė nuotrauką, ji pasakė: „tai – mano angelas sargas“. Po trijų savaičių mergaitė mirė.

„Toje kambario pusėje buvo tik dvi lempos, ir jos abi buvo išjungtos. Šio reiškinio paprasčiausiai neįmanoma paaiškinti“, – sako Sahra.

Nors Sahra nėra religinga, tačiau pamatytas vaizdas privertė ją dar kartą pagalvoti, kad egzistuoja kažkas daugiau nei šis fizinis pasaulis. Ją paguodė mintis, kad jos 19-metę dukrą paskutinėmis gyvenimo dienomis globojo jos angelas sargas.

Amy mirė nuo retos kepenų vėžio formos. Paskutinės Amy konsultacijos metu mama buvo informuota, kad augliai pasiekė teniso kamuoliukų dydį, todėl nebėra jokių vilčių išgelbėti jos dukters gyvybę… Sahra apibūdina Amy kaip drąsią ir stiprios valios merginą, kuri buvo tikras įkvėpimas kitiems žmonėms. Tuo pat metu vėžiu sirgo ir Amy senelis, todėl jie padėjo vienas kitam kovoti su šia baisia liga.

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad nuotraukoje šviesą atspindi lempa, tačiau Sahra teigia, kad jokie šviesos šaltiniai nebuvo įjungti… Taigi, galime daryti prielaidą, kad nuotraukoje užfiksuota kai kas daugiau nei mes linkę manyti…

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].