Verslininkas nusipirko seną vienuolyną ir pavertė jį prašmatniu kaimo nameliu

Iš pradžių šis namas buvo vienuolynas. Jis yra jaukiame seno miško kampelyje. Vienas verslininkas jį nusipirko ir pavertė nuostabiais namais. Be to, nuo čia iki Vašingtono – tik valanda kelio.

Dabartiniai savininkai namą įsigijo 2002 m. Iki jų niekas šiuo pastatu nesidomėjo.

verslininkas

Apleisto vienuolyno kaina siekė 2,5 mln. Naujasis savininkas planavo pastatą iš karto paversti svajonių namais, tad pradėjo remontą.

Buvusį vienuolių miegamąjį nekilnojamojo turto savininkas pavertė prabangiu lauko baseinu. Daugelyje kambarių dizaineriai sukūrė retro stiliaus interjerą. Biuras namuose gali sugrąžinti gyventojus į Viktorijos laikus.

verslininkas

Name yra iš viso 7 dideli miegamieji ir 11 vonios kambarių. Skirtinguose kambariuose yra židiniai. Tai sukuria papildomą komforto ir jaukumą. Svarbiausias nuosavybės objektas – garažas. Ten vienu metu galima pasistatyti 9 automobilius.

Vienas iš miegamųjų.

verslininkas

Valgomasis.

Vyno rūsys. Kaip jums tokie namai?

verslininkas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].