22 metų fotografas Nicolas Brunas dienos metu gyvena visiškai normalų gyvenimą. Tačiau naktį tikrovė virsta košmaru! 7 metus Nicolas kenčia nuo miego paralyžiaus – būklės, dėl kurios jo sapnai atrodo daug tikroviškesni, nei daugumai likusių žmonių.

Miego paralyžius yra būklė, kuri gali atsirasti, kai mes ketiname užmigti arba atsibusti. Ši būsena įvyksta, kada raumenų kontrolė išjungiama per anksti arba įjungiama per vėlai, kada negalime judėti, net jei esame budrūs. Kai taip nutinka, tai žmones dažnai ištinka panika ir daugeliui žmonių pasireiškia įvairių rūšių haliucinacijos. Tai gali būti bauginantis jausmas, kad kambaryje ar prie lovos kažkas yra, o jūs negalite net pajudėti.

Daugumai žmonių tai atsitinka labai retai, bet Nicolui tai vyksta kiekvieną vakarą!

Kai tai prasidėjo, Nicolui buvo tik 15 metų, ir jis bijojo eiti miegoti. Tai užsitęsė taip ilgai, kad jis visai netrukus susirgo depresija.

„Maniau, kad mane užvaldė demonai“, – taip jis pasakoja apie baisų laiką pačioje pradžioje.

Tačiau viskas pasikeitė, kai mokytojas mokykloje paskatino jį kurti savo sapnus.

Nuo to laiko Nicolas Brunas tapo žinomu fotografu, žinomu dėl savo neįprasto ir įspūdingo sapnų atvaizdavimo.

Nuotraukos padėjo jam įveikti baimę ir tapo svarbia jo gyvenimo dalimi.

Žemiau galite pamatyti daugiau Nicolo meno kūrinių.

Nicolas Flickr paskyroje galite pamatyti daugiau jo šedevrų. Ar jus taip pat sužavėjo šie stiprūs ir įspūdingi Nicolo ​​sapnų vaizdai?

Nesivaržykite ir pasidalinkite straipsniu su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].