Vaikas bus šokiruotas, kai sužinos, iš kur jis atsirado. Neįtikėtina istorija!

Alisai Hohenhaus iš Kvinslando buvo tik 4 metai, kai jai buvo diagnozuota leukemija. Po 4 metų intensyvaus gydymo liga atrodė įveikta. Deja, vaikas ilgai negalėjo džiaugtis geru gyvenimu. Kai mergaitei buvo 9 metai, liga grįžo, tad ji vėl susidūrė su sunkiu gydymu.

Praėjus 16 metų po Alisos gimimo, jos mama Teresė vėl pastojo. Ji jau buvo 5 vaikų mama ir globojo dar 15 vaikų.

Alisa visą nėštumą buvo šalia mamos. Ji dalyvavo ultragarso tyrimuose ir girdėjo kūdikį mamos įsčiose. Kai Alisai buvo 23 metai, ji taip pat pastojo – tačiau 15-tą savaitę mergina neteko kūdikio. Gydymas, kuris buvo taikomas kovojant su leukemija, sunaikino jos gimdą. Gydytojai pasakė, kad ji niekada negalės turėti vaikų…

Kai Teresa pamatė, kokia nelaiminga jos dukra, kad negali susilaukti vaikų, ji nusprendė jai suteikti laimę. Moteris išnešiojo dukrai kūdikį!

vaikas

Teresė buvo teisi, kad nėštumo metu kils problemų, kurios dar labiau sugniuždys jos dukrą – bet, laimei, viskas praėjo sklandžiai, o po 9 mėnesių ji pagimdė sveiką mažą berniuką. Ypatingai progai žmonės pasisamdė fotografą, kuris užfiksavo jautrią akimirką.

Mažasis Parkeris yra sveikas ir į pasaulį atkeliavo saugiai. Jis yra didžiausias Alisos ir Teresės lobis. Alisa yra nepaprastai dėkinga, kad mama padėjo jai įgyvendinti svajonę tapti mama.

Alisos ir jos sūnaus Parkerio sveikata gera ir jiems puikiai sekasi. Pora svarsto galimybę turėti antrą vaiką.

vaikas

Alisa iš tiesų turi ypatingą mamą, kuri daro viską, kad dukra jaustųsi gerai. Ji tikrai turi didelę širdį!

Pasidalinkite jautria istorija su draugais.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].