Vyras išgirdo triukšmą savo namų kieme Aliaskoje. Kai jis atvėrė namų duris, išvydo tikrai neįprastą vaizdą. Timas Newtonas yra pratęs matyti laukinius gyvūnus, nes jis visą savo gyvenimą praleido Aliaskoje, kur laukinės gamtos įvairovė yra labai turtinga. Timas dažnai fotografuoja gyvūnus, ir užfiksuotomis akimirkomis dalijasi savo „Facebook“ paskyroje. Vis dėlto, šį įvykį Timas turbūt atsimins visą savo gyvenimą.

REKLAMA

„Praėjusią savaitę Timą pažadino triukšmas nuosavoje terasoje, todėl jis išėjo pasižiūrėti“, – „Facebook“ rašo Tim Newton Photography.

„Nustebęs jis pagriebė fotoaparatą… ir ar galite tuo patikėti?”

REKLAMA

Terasoje buvo lūšis su septyniais jaunikliais. Nepakartojamas vaizdas, kurio tikrai niekas nesitiki pamatyti!

REKLAMA

Lūšį pavyksta išvysti retai, o jos jauniklius – dar rečiau. Ir štai – jų net septyni, tiesiai priešais Timo namus!

REKLAMA

Laimei, Timas buvo pasiruošęs fotoaparatą, todėl galėjo užfiksuoti šį neįprastą vaizdą. Timas abejoja, ar kas nors būtų juo patikėjęs, jei jis nebūtų nufotografavęs šių nuostabių gyvūnų.

REKLAMA

Žemiau galite peržiūrėti šį neįtikėtiną vaizdo įrašą!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].