Tėvai išgirdo keistus katės skleidžiamus garsus ir nuėjo patikrinti, kaip laikosi kūdikis

Roy ir Bernita Rogers iš Kanzas Sičio ilgai svajojo turėti didelę šeimą. Tačiau susilaukti vaikelio nebuvo taip lengva, kaip pora tikėjosi.

Praėjus keleriems metams po vestuvių, pora patyrė tris persileidimus. Nepaisant skausmo, jie niekada neprarado vilties. Kad užpildytų tuštumą širdyje, Bernita nusprendė įsigyti katę. Gražus, juodas kačiukas, vardu Midnight, ne tik tapo svarbiu šeimos nariu, bet ir padėjo įvykti kai kam nuostabaus.

Netrukus po to, kai namuose atsirado Midnight, Bernita pastojo ir pagimdė mergaitę.

Mažoji Stacey ir Midnight tapo geriausiais draugais. Ir ne tik. Katinas tapo mergaitės gynėju.

Vieną dieną mergaitė pasijuto blogai. Tėvai nuvežė ją pas gydytoją, kuris patikino, kad tai tik paprastas peršalimas. Grįžę namo, Roy ir Bernita paguldė kūdikį miegoti. Jie paliko įjungtą kūdikio stebėjimo įrenginį ir Midnight šalia Stacey.

Po kurio laiko tėvai išgirdo iš garsiakalbio sklindančius keistus garsus.

„Skambėjo kaip rėkimo ir verkimo derinys. Buvo taip baisu, kad pašokau nuo kėdės ir nubėgau į viršų,“ – pasakoja moteris.

Išsigandę tėvai įbėgo į dukters kambarį ir pastebėjo, kad vaikas turi kvėpavimo problemų. Mergaitei pamėlo oda, todėl šeima nedelsdama nuskubėjo į ligoninę, kur sužinojo, kad Stacey patyrė visišką kvėpavimo nepakankamumą.

Gydoma mergaitė atsigavo, bet jei ne katino signalas, neaišku, kaip viskas būtų pasibaigę.

Žinutė pakeitė vyro gyvenimą. 23-ejų metų jis tapo tėvu ir netrukus seneliu

Žinutė pakeitė vyro gyvenimą. 23-ejų metų jis tapo tėvu ir netrukus seneliu

Vyro Tommy Connolly, 23 m. amžiaus, gyvenimas buvo įprastas. Jis kolegijos studentas. Jaunuolis mėgo susitikti su draugais ir aktyviai leisti laisvalaikį, taip pat jis dirbo ne visą darbo dieną. Laisvalaikiu jis praktikavo bėgimą.

Tačiau vieną dieną jo paprastas gyvenimas visiškai pasikeitė…

Viena žinutė „Facebook“ padarė jį tėvu, o po šešių dienų… seneliu! Jo 17 metų pusseserė Angela parašė jaudinančią žinutę ir paprašė jo pagalbos.

vyro

Nuo paskutinio karto, kai matėsi, mergina patyrė didelę tragediją. Ji kovojo su priklausomybe ir buvo išmesta iš mokyklos. Netrukus ji pastojo ir liko visiškai viena, nes šeima ją smerkė ir paliko likimo valei. Nusivylusi, ji kreipėsi į Tommy pagalbos.

Ši žinia jauno vyro nesutrikdė, jis, turėdamas didžiulę širdį, nė akimirkos nesudvejojo. Blogiausia buvo tai, kad mergina nepilnametė ir jis neturėjo kitos galimybės, kaip tik tapti globėju savo pussseserės Angelos, nes kitu atveju mergina turėjo grįžti į vaikų globos namus.

Jis žinojo, kad net jei Angela nebūtų paprašiusi jo pagalbos, jis būtų padaręs tą patį – jis ja rūpintųsi, ir įsivaikintų, ne tik ją, bet ir jos vaiką. Jis norėjo įsitikinti, kad mergina išsaugos kūdikį, suteiks jam gerą gyvenimą ir turės kur gyventi.

Praėjus savaitei po persikraustymo, jo pusseserė pagimdė sūnų.

vyro

Tommy daug laiko praleido ligoninėje. Jis netgi ten mokėsi, kol mergina atsigavo po gimdymo. Šiuo metu Tommy tęsia studijas, tačiau tuo pat metu siekia užtikrinti gerą savo šeimos gyvenimą. Jis nei akimirką nesigailėjo priimto sprendimo, o „sūnėnas“ yra tikrai į jį panašus.

„Tai nėra jos kaltė. Ji pasiklydo. Ji yra tik mergaitė, kuriai reikia pagalbos “.

Nors jo istorija sulaukė didelio tarptautinio susidomėjimo, Tommy vis dar yra kuklus vaikinas. Jis nelaiko savęs didvyriu, bet žmogumi, kuris tiesiog pasielgė teisingai. Jis tikisi, kad jo poelgis įkvėps kitus padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].