Nedidelė trijų asmenų šeimyna buvo rami ir nejautė jokio pavojaus, kai vieną gražią 1997 metų vasaros dieną jų gyvenimas netikėtai apsivertė aukštyn kojomis.

Kartu jie visi buvo suplanavę ilgai lauktą ekskursiją, tačiau dar nepasiekę kelionės tikslo pateko į tragišką eismo įvykį, kuris, deja, turėjo jiems labai dramatiškų pasekmių.

Sankryžoje, į jų vairuojamą automobilį trenkėsi greitosios medicinos pagalbos automobilis, o dėl tiesioginio susidūrimo smūgio šeimos tėtis Andy iškart mirė, ir jo nepavyko medikams išgelbėti. Mama Julie buvo sunkiai sužalota, tačiau jai pavyko išgyventi šią avariją. Apie tai buvo rašoma „Inspire more“.

Sūnus Lendon sėdėjo galinėje automobilio sėdynėje, tačiau dėl smarkiai aplamdyto automobilio, gelbėtojų ekipažai jo iš karto neaptiko tol, kol kelyje nesurado vaikiško batuko. Tada jie suprato, kad automobilyje turi būti daugiau žmonių.

Kai Lendon buvo ištrauktas iš nuolaužų, jis jau atrodė negyvas ir daugelis manė, kad tą dieną baisi nelaimė nusinešė net dvi gyvybes. Tačiau buvo pradėta teikti pirmoji pagalba, o greitosios medicinos pagalbos darbuotojams pavyko ne vieną, o du kartus išgelbėti jo dar mažą kūnelį.

Atsidūrus ligoninėje, mažajam Lendon buvo sukelta dirbtinė koma, ir jam liko mažai vilties išgyventi bei dar mažiau vilties, kad kada nors vėl galės normaliai gyventi. Šeima buvo pasiruošusi blogiausiam… Gydytojai manė, kad jei Lendon jau du kartus patyrė klinikinę mirtį, jis, geriausiu atveju, bus patyręs tokį stiprų smegenų pažeidimą, kad jam visą likusį gyvenimą prireiks priežiūros, ir jis niekada negalės suvokti aplinkos ir bus priklausomas nuo artimųjų.

Tačiau vieną dieną atsitiko tai, ko niekas nesitikėjo! Lendon atmerkė akis, ir ne tik dingo visi nuolatinio smegenų pažeidimo simptomai, Lendon galėjo ir kalbėti, ir girdėti, ir suprasti, ką kiti jam sako. Nebeliko jokių smegenų pažeidimo požymių, nei kad pateko į avariją, išskyrus fizinius randus.

Iš kur jis galėjo visa tai žinoti?

Motina Julie nerimavo, ar Lendon ką nors prisimena iš atsitikusios nelaimės, todėl atsargiai paklausė sūnaus, ar jis žino, kur yra jo tėtis. Jis nežinojo, kad tėtis miręs. Bet atsakymas visus nustebino! Lendon gerai žinojo, kur yra jo tėvas, jis yra danguje, nes Lendon taip pat ten buvo ir jis apie tai visiems papasakojo. Ir ne tik tai – Lendon taip pat pasakė, kad ten buvo jo tėtis su dar dviem vaikais, kurių jis nepažįsta, bet jie visi atrodė laimingi ir linksmi.

Jo mama iš pradžių nelabai suprato, ką Lendon turėjo omenyje, bet paskui ji suprato, ką Lendon ten matė. Prieš keletą metų, dar gerokai anksčiau nei gimė Lendon, Julie buvo nėščia du kartus, tačiau abu kartus vaikai mirė jos įsčiose. Ji niekada to nebuvo sakiusi Lendon, todėl dabar žinojo, kad jos vyras ir du negyvi gimę vaikai yra laimingi kartu – danguje.

Pasidalinkite šia istorija su savo draugais, jei taip pat manote, kad tarp dangaus ir žemės yra kažkas daugiau, nei galime suprasti šiandien!

Žemiau esančiame vaizdo įraše galite išgirsti, kaip mama papasakojo daugiau apie tai, kas nutiko Lendon:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].