Taupi moteris atskleidė, jog vengia plauti galvą ir neskuta kojų bei pažastų, norėdama sutaupyti pinigų.

REKLAMA

Jauna mama labai stengiasi taupyti kiekvieną centą dėl šalyje kilusios finansinės krizės. Ji atsisako skustis kojas ir leidžia savo plaukams spindėti natūralumu užuot naudojusi brangų šampūną.

Buvusiai barmenei nerūpi, jog ji yra pravardžiuojama, atrodo šiek tiek apsileidusi ir kartais dvokia- mat jai pavyksta sutaupyti pinigų.

Tiesą sakant, Chloe sako, kad nedideli pokyčiai, kuriuos ji pradėjo 2022 metais, iki metų pabaigos padėjo sutaupyti 400 eurų. Ji atsisakė tik dviejų dalykų, tačiau tam prireikė nemažai pastangų, kad tikslas būtų pasiektas.

REKLAMA

Chloe sako: „Neleidžiu sau duše būti daugiau nei dvi minutes, kad nekiltų noras nusiskusti. Beje, manęs nė kiek negąsdina pradėjęs augti tamsių plaukų miškas.“

28 metų Chloe, gyvenanti su savo 38 metų sužadėtiniu Jacku, dirbančiu asmeniniu treneriu, ir jų 10 mėnesių dukra Clementine, didžiuojasi, jog yra vadinama be galo taupia moterimi.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].