Tai, ką dėl kitų gyvūnų padarė ši pitbulio kalytė, yra labai gražu

Gyvūnų pasaulyje nėra vietos susiskaldymui ir išankstinėms nuostatoms. Geriausias pavyzdys yra ši istorija. Pitbulio kalytė po baisių išgyvenimų pati rūpinosi sergančiais kačiukais. Ji turėjo ir pagalbininkę, kitą tos pačios veislės kalytę.

Septynerių metų katė Helen prieglaudoje pagimdė du neregius kačiukus – Bruce ir Willis. Jau tada Helen sunkiai sirgo glaukoma.

Prieglaudos veterinaras nusprendė pašalinti kačiukams akis, nes jos buvo išopėjusios ir užkrėstos. Kačių šeima atsidūrė tikrai sunkioje situacijoje, kai atsirado kai kas, norintis  padėti. Sherry Stewart ėmėsi globoti kačiukų šeimą, nors jau turėjo du pitbulius.

Nuotraukoje pozuojanti Alfie buvo rasta 2012 m. Ankstesnis šeimininkas laikė ją užrakintą tvarte. Jis beveik marino ją badu. Iš pradžių šeima bijojo, ar „pavojingas“ šuo bus tinkamas jų dukrai, tačiau Alfie iš karto įsimylėjo mergaitę. Pirmas dalykas, kurį ji padarė, buvo bučinys į skruostą. Antroji patelė Hubbell buvo lygiai taip pat meili.

Alfie yra nepaprastai geras šuo. Ji kačiukams dovanojo tikrai motinišką meilę.

Kačiukai laukia, kol juos kas nors priglaus, bet, deja, viskas nėra taip paprasta. Dėl traumuojančios patirties kačiukai turi būti auginami kartu, o daugeliui žmonių problemų kelia ir viena sveika katė (o šie mažyliai akli!). Šiuo metu katės mokosi gyventi su mama ir dviem įtėviais.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].