3 metų vokiečių aviganis, vardu Rico, dingo 2019 m. birželio mėnesį. Pasak jo šeimininkų Natasha Jones ir George Harden, šuo išbėgo iš kiemo ieškoti žaislo ir dingo vos po kelių minučių.

Britai vis dar nesupranta, kaip tai įvyko. Kas surastų augintinį, jie ir savanoriai apieškojo apylinkes, apklausė kaimynus ir patikrino miesto stebėjimo kameras.

Vienoje buvo įrašas, kaip nepažįstamas žmogus velka vokiečių aviganį gatve, tačiau žmogaus surasti nepavyko.

George yra tarnybinių šunų dresuotojas ir už savo darbą gavo šį vokiečių aviganį. Augintinis šeimoje išbuvo tik keturias savaites, tačiau jis tapo labai brangus šeimai.

Natasha ir George daugiau nei šešis mėnesius ieškojo vokiečių aviganio, tačiau galiausiai pasidavė ir nugrimzdo į sielvartą.

O po 14 mėnesių įvyko šis tas neįtikėtina! Vieną šiltą rugpjūčio dieną kažkas pasibeldė į duris. Garsas buvo labai tylus ir vos girdimas, bet vienas iš šeimos draugų nusprendė patikrinti lauko duris ir staiga sušuko: „Čia yra milžiniškas vokiečių aviganis!”

Pora iškart puolė prie durų ir pamatė savo Rico. Jis tiesiog stovėjo ir laukė, o išvydęs šeimininkus, nuskubėjo pas juos.

„Niekada nepraradau vilties, kad vieną dieną vėl jį pamatysiu,“ – sako Natasha. „Kiekvieną kartą, kai pamatydavau vokiečių aviganį, tikėdavausi, kad tai Rico.“

Pasak poros, gyvenimas be mylimo augintinio buvo baisus. Britai neįsivaizduoja, kur šuo išbuvo visą šį laiką, tačiau džiaugiasi, kad pagaliau grįžo namo.

Kol klajojo, Rico priaugo beveik 20 kilogramų. Jo šeimininkai mano, kad taip nutiko dėl to, kad jis ilgą laiką buvo įkalintas be galimybės judėti. Tačiau šeima nori padaryti viską, kad jo sveikata pagerėtų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].