Kerė Haney yra vienos amerikiečių gyvūnų globos organizacijos savanorė. Vieną dieną moteris gavo daugybę skambučių ir žinučių apie neprižiūrimą ir netinkamomis sąlygomis laikomą šunį. Pranešėjai teigė, kad šeimininkas elgiasi su augintiniu žiauriai ir, žinoma, nurodė tikslų adresą, kur tai vyksta.

Kai Kerė ten nuvyko, pamatė, kad šuo yra pririštas prie medžio, neturi maisto ir vandens.

„Jis buvo grandine pririštas prie medžio. Apsivyniojęs taip stipriai, kad negalėjo net galvos pajudinti, neturėjo prieigos prie vandens ar maisto. Jis netgi sėdėjo savo išmatose“, – pasakoja Kerė.

Keturkojis be jokios abejonės buvo paimtas iš savininko ir nuvežtas į saugią vietą. Galiausiai žiauriomis sąlygomis laikytas pitbulis gavo ir vardą – Maksas. Kurį laiką šuo buvo laikomas prieglaudoje, kadangi jo savininką teismas pripažino kaltu ir jis turėjo sumokėti baudą. Galiausiai šuo buvo grąžintas į organizaciją, kurioje savanoriauja Kerė.

„Iš pradžių jo grąžinti mums nenorėjo, bet vėliau paaiškėjo, kad jam reikia daug individualios priežiūros. Aš pasirinkau būti Makso globėja, nes būtent aš radau jį pririštą prie medžio ir jį išlaisvinau“, – sakė moteris.

Kerė labai džiaugiasi, kad galėjo padėti šiam šuniui. Ji parsivežė jį į namus. Prieglaudos darbuotojai moterį perspėjo, kad jis gali būti agresyvus, bet kaip sužinojo pati moteris – tai netiesa. 

„Tai mažas šuo didelio šuns kūne. Jis turi labai daug energijos ir dabar mes aktyviai treniruojamės įvairias komandas“, – sako Kerė.

Maksui labai patinka jo nauji namai. Jis didžiąją dalį savo gyvenimo praleido prirakintas grandinėmis, todėl niekada nepatyrė tikrojo gyvenimo džiaugsmo. Dabar, kai jis pagaliau laisvas, jam tenka viską pažinti iš naujo, o Kerė jam kiekvieną dieną parodo, koks nuostabus gali būti gyvenimas.

„Jis labai gerai sutaria su kitais šunimis ir myli visus, kuriuos sutinka. Ypač vaikus. Tikriausiai todėl, kad jo buvusiuose namuose gyveno vaikai, ir jis jų pasiilgsta“, – sako Kerė.

Kai Maksas bus pasiruošęs, jam bus rasta nauja šeima. Kaip teigia dabartinė jo globėja, Maksas labai mėgsta žmones ir gaila, kad taip ilgai jis gyveno visiškai vienas. Moteris sako, kad naujieji jo šeimininkai turi būti aktyvūs, nuolat vesti jį pasivaikščioti bei būtinai jį apkabinti ir glostyti.

„Maksas prarado daug laiko, bet dabar pats laikas už tai atsigriebti. Jis yra puikus šuo ir nusipelno besąlyginės meilės“, – pridūrė Kerė.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].