Nesvarbu, kokia jūsų istorija ar gyvenimiška situacija, tikriausiai jūsų gyvenime yra bent vienas žmogus, be kurio neįsivaizduojate savo gyvenimo. Kad ir kaip žiūrėtumėte, šis gyvenimas labai trumpas… bet tai taip pat puiki galimybė mylėti ir būti mylimam. 58 metų Jim Minnini iš Brokvilio, Ontarijo valstijos, po trečiosios kovos su plaučių vėžiu buvo išvežtas į ligoninę. Šį kartą vyrui daugiau vilties išgyventi gydytojai nebedavė. Jam buvo likę tik paskutinės valandos šiame gyvenime.

Tą pačią dieną, kai jis buvo paguldytas į intensyviosios terapijos skyrių, jo žmoną Cindy ištiko širdies smūgis. Ji buvo nuvežta į ligoninę, bet ne į tą pačią, kurioje guli ir jos mirštantis vyras. Po tokių naujienų, sužlugdyti sūnūs Chris ir Matthew turėjo važinėti tarp kelių ligoninių, kad galėtų kuo daugiau laiko praleisti su savo tėvais.

Kai Jim išgirdo apie savo žmonos būklę, jis suprato, kad turi būtinai ją pamatyti. Jis negalėjo kalbėti ir keletą valandų praleido rašydamas slaugytojams laišką, prašydamas susitikti su savo žmona. Ligoninės darbuotojai suprato, kad jie turi suorganizuoti šios poros susitikimą.

Daktaras Chris Parker dirba Kingstono ligoninėje, į kurią buvo paguldytas Jim. Jis sakė: „Tai buvo lengvas ir greitai priimtas pasirinkimas. Turėjome leisti susitikti šiems dviem žmonėms, ypač dėl to, kad abu buvo labai blogos būklės.“

Kai Cindy sveikata stabilizavosi, ji buvo perkelta į tą pačią ligoninę, kur buvo paguldytas jos vyras. Ji vis dar nebuvo pabudusi, kai Jim buvo perkeltas į jos palatą. Jis laikė ją už rankos, kol ji miegojo. Per tą laiką, kurio prireikė, kol Cindy pabus, mirė jos mylimas vyras. Chris nufotografavo savo tėvus, kad jo mama galėtų prisiminti jų liūdnas, bet gražias paskutines akimirkas.

Chris sakė: „Tėtis tiesiog stengėsi išgyventi, kol mama atvyks pas jį. Jis nenorėjo išeiti, kol neatsisveikino su ja. Tai buvo viskas, ko jis norėjo, ir kai tik atsisveikino, jis galėjo išeiti ramia širdimi.“

„Kai pamatėme juos susikibusius už rankų, supratome, kad tai buvo teisingas sprendimas. Žinojome, kad tai nuostabi gyvenimo akimirka, žinojome, kad jo paskutinis noras išsipildė.“

Cindy Minnini dabar jau yra namuose ir sparčiai sveiksta. Pamačiusi savo ir Jim nuotraukas iš paskutinių jo gyvenimo akimirkų, ji rado ramybę savo širdyje. Jim ir Cindy yra tikros meilės pavyzdys!

Mėgaukitės akimirkomis, kurias patiriate su tais, kuriuos mylite ir kuriems rūpite – išnaudokite kiekvieną akimirką ir suteiktą galimybę!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].