Ši JAV mokytoja turėtų būti įkvėpimas kolegoms visame pasaulyje.

Kai prisimename savo mokyklą, manau, kad dauguma iš mūsų turi mokytoją, kurį puikiai atsimename, nes būtent šis mokytojas privertė mus patikėti tuo, kad viskas yra įmanoma!

Einant į mokyklą galima daug sužinoti ne tik apie naujus dalykus, bet ir išdrįsti užduoti rūpimus klausimus bei augti kaip asmenybei. Niekas labiau nesuteikia mokiniui pasitikėjimo kaip žinojimas, kad visada reikia ir galima pasitikėti mokytoju. Nesvarbu, ar esate pirmoje klasėje, ar universitete, mokytojas yra jūsų patirties pagrindas. Jis ne visada sulaukia pelnyto dėmesio, todėl kaip pavyzdį norėčiau išskirti Chandni Langford – mokytoją, mokančią penktokus „Evergreen Avenue Elementary“ mokykloje.

Šios staigmenos nuotraukomis pasidalijo dešimtys tūkstančių žmonių – ir tai yra tikrai nuostabu! Ką manote apie įkvepiantį mokytojos gestą? Ar turite ir jūs vaikystės mokytoją, kuris jūsų širdyje turi ypatingą vietą? Apie tai padiskutuokite su savo draugais!

Kiekvienas, kuris rašė testą, žino, koks jis gali būti sunkus ir įtemptas, ypač jei tai yra testas, kuris gali turėti įtakos galutiniam pažymiui. Naujajame Džersyje, visi penktų klasių mokiniai turi atlikti savotišką nacionalinį testą, vadinamą „PARCC“. Tai standartizuotas testas, kuris atliekamas keliose valstijose.

Mokytoja Chandni Langford žinojo, kokį spaudimą mokiniai jautė atlikdami šį testą, todėl prieš pat jo pradžią, nusprendė visus savo vaikus šiek tiek padrąsinti. Ji ant mokyklinių stalų su lentos rašikliu parašė asmeninį palinkėjimą kiekvienam savo mokiniui.

Ant vieno iš stalų mokinei Kwydir ji parašė:

„Žinios yra labai didelė galia! Todėl, visada stenkis sužinoti daugiau, padėk smegenims augti. Su meile, tavo mokytoja!“

Chandni bandė pritaikyti savo sveikinimus mokinių asmenybėms ir žinių lygiui, sutelkdama dėmesį į kiekvieno mokinio stipriąsias puses. Pavyzdžiui, mokiniui, kuris dar niekada nebuvo laikęs šio testo, ji perdavė žinutę, kad viskas bus gerai, ir kad jam nereikia per daug jaudintis.

Užuot pasirašiusi žodžius „ponia Langford“, – ji rašė, – „tavo mokytoja“. Tai geras būdas parodyti vaikams, kad visi mokyklos mokytojai gali prisidėti prie mokinio tobulėjimo, ir kad jie visada mato, kaip mokiniams sekasi. Taip pat, kaip papildomą paskatinimą, ji paliko ant kiekvieno stalo pora saldumynų.

Kaip smagu pamatyti tokią puikią Chandni iniciatyvą! Tai turi būti nuostabus jausmas tiek mokiniams, tiek jų tėvams žinoti, kad jų vaikai yra tokiose gerose rankose!

Nedvejodami pasidalinkite šiuo nuostabiu mokytojos būdu, kovojant su mokinių stresu. Visi nuopelnai tik jums, Chandni!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].