Stiuardesė beldė į bagažo spintelę. Kai suprato, ką tai reiškia, keleiviai liko nustebę

Yra lėktuvų skrydžių, kuriuos žmonės prisimins dar ilgai. Be abejo, „Condor“ lėktuvo keleiviams šis skrydis buvo vienas iš tokių nepamirštamų įvykių.

Viskas prasidėjo pakankamai nekaltai, kai stiuardesė ėmė ritmiškai belsti į bagažo spintelę. Keleiviai greitai suprato, kad lėktuve yra garsioji vokiečių muzikos grupė „Voxxclu“. Grupė buvo pakeliui į garsųjį Vokietijos „Oktoberfest“ festivalį, kur buvo numatytas jų koncertas.

Grupė kartu su lėktuvo įgula ir keleiviais atliko savo dainą „Rock Mi“. Visi puikiai praleido laiką! Patys pažiūrėkite šį nepaprastą pasirodymą!

Moteris išsiskyrė su sužadėtiniu prieš pat vestuves. Jis norėjo, kad ji pasidarytų abortą

Moteris išsiskyrė su sužadėtiniu prieš pat vestuves. Jis norėjo, kad ji pasidarytų abortą

Pasakojimo herojė Džilė tikėjo, kad viskas jos gyvenime susitvarkys taip, kaip turi būti, kol vieną dieną atsidūrė abortų klinikoje. Paskaitykite, kas jai atsitiko.

Moteris užmezgė santykius su jaunu vaikinu, vėliau jiedu susižadėjo. Džilė rimtai galvojo, kad tai buvo jos viso gyvenimo partneris. Ji laukė laimingiausios savo vestuvių dienos, taip pat įsivaizdavo gražias vedybinio gyvenimo akimirkas po šventės.

Jaunikis išsiskyrė su savo sužadėtine prieš pat santuoką. Gražios svajonės sudužo akimirksniu, jis tiesiog nepasirodė vestuvių ceremonijoje…

Nėra sunku įsivaizduoti, kokia baisi buvo Džilės būklė. Tačiau net ir žiauri mylimo žmogaus išdavystė nesunaikino jos širdyje jausmų. Po kurio laiko jie vėl pradėjo susitikinėti, o netrukus mergina sužinojo, kad yra nėščia. Kai jos vaikinas apie tai sužinojo, jis pateikė ultimatumą: arba ji pasidaro abortą, arba jie išsiskiria amžiams. Jis nenorėjo vaiko.

Vedybos. Kaip geriausia apie jas subtiliai užsiminti vyrui?, moteris

Džilė sutiko su vaikino ultimatumu, jis darė jai didžiulę įtaką. Ji tiesiog negalėjo atsispirti jo norams. Atvykusi į abortų kliniką, ji susitiko su dviem moterimis, kurios priešinosi abortui. Jos tiesiogine prasme prašė jaunos moters, kad ji nesidarytų šios procedūros. Beje, tuo metu su ja buvo ir jos vaikinas. Jis atkakliai spaudė Džilės petį, liepdamas neklausyti, ką sako kiti. Bet ji jų klausėsi.

Žodžiai įstrigo jos širdyje. Ligoninėje buvo šalta… Visi žmonės abejingi, be emocijų. Atrodė, kad kiekviena iš moterų čia atvyko atsikratyti svetimkūnio, o ne nužudyti vaiko…

Ligoninės slaugytoja uždavė keletą bendrų klausimų. Tuomet Džilei buvo atliktas ultragarsas, kurio rezultatų sužinoti ji neturėjo teisės. Bet sužinojo. Slaugytoja neišjungė ekrano. Jame Džilė pamatė savo mažylį. Rankos, kojos, nosytė. Eidama link kasos, ji staiga suprato, kad jai reikia bėgti iš šios ligoninės. Tai buvo ženklas iš dangaus!

Ji papasakojo savo vaikinui apie viską. Ji įtikino jį, kad nenori darytis aborto. Vaikinas su tokiu moters sprendimu nesutiko.

moteris

Moteris greit apsirengė, ji apsisprendė – jei vaikinas nepadės jai auginti vaiko, ji užaugins jį viena. Džilė išėjo iš ligoninės. Po kurio laiko gimė Nikolajus Juozapas.

Ji pati jį užaugino, bet visada žinojo, kad niekada nebuvo viena. Nuo to laiko Dievas ją vedė ir prižiūrėjo. Po kurio laiko ji vėl apsilankė ligoninėje, kad padėkotų toms moterims, kurios įtikino ją nenužudyti kūdikio. Ir ji netgi susidraugavo su viena iš jų. Po daugelio metų ji nusprendė parašyti laišką moterims, kurios mąsto apie abortą.

pastoti

„Atsiminkite, kai buvote maža, pažeidžiama mergaitė. Apie ką tada svajojote? Ar mergina gali kada nors pagalvoti apie savo vaiko nužudymą? Suprantu, kad svajojote apie gražų princą ar paprastą gerą vyrą, su kuriuo susituoksite ir pradėsite šeimą, bet dabar Dievas turi jums kitų planų.

Aš suprantu, kad dabar jūsų svajonės yra sužlugdytos. Tačiau Dievas davė jums galimybę sukurti šeimą. Leiskite įtikinti jus, kad viskas bus gerai. Net jei dabar taip nėra. Net jei šiandien viskas yra blogai“.

moteris

Ši moteris nusprendė auginti vaiką viena ir dėl šio sprendimo yra labai laiminga.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].