Nėščia 14-metė buvo atstumta tėvų. 

REKLAMA

2020 m. slaugytoją Katriną Mullen sukrėtė 14-metės paauglės Shariya Small istorija. Kodėl? Jauna mergina pagimdė trynukus, kurie gimė likus dviem mėnesiams iki nėštumo pabaigos. 

Kai naujagimiai gulėjo intensyviosios terapijos skyriuje, Katrina pastebėjo, kad jaunoji mama visada viena lanko savo kūdikius. Atrodė, kad ji neturi žmogaus, kuris ją palaikytų. 

„Ji kelias dienas gulėjo viena prie savo kūdikių lovų“, – „Today“ pasakojo slaugytoja. Susidūrusi su tokia situacija, Katrina bandė užmegzti dialogą su Shariya, tačiau mergina atsisakė sakyti tiesą. Tačiau jų santykiai toliau vystėsi, kai paauglė sužinojo, kad Katrina pagimdė pirmąjį vaiką, kai jai buvo tik 16 metų, ir atidavė jį įvaikinti. Šis prisipažinimas suartino abi moteris ir jos užmezgė pasitikėjimo ryšį. 

REKLAMA

Per visą kūdikių hospitalizavimo laiką slaugytoja davė jaunai mamai daugybę patarimų. Ji netgi davė jai savo telefono numerį, kai trynukai paliko ligoninę. 

„Pasakiau jai: „Jei tau ko nors prireiks, tiesiog paskambink. Jei tu norėsi pasikalbėti ar turėsi klausimų, aš esu čia.“ 

Po kurio laiko Katrina sužinojo, kad paauglė gyvena su tėvais. Deja, gyventi kartu sekėsi labai blogai: „Trynukai miegojo sulankstomame manieže, o jaunoji mama miegojo ant sofos.“ 

Anot slaugės, vienas iš trynukų kentėjo nuo virškinimo problemų ir egzemos. Vaikas buvo nuvežtas į ligoninę, kur gydytojai jam diagnozavo augimo sutrikimą. Atsižvelgdama į tai, socialinės rūpybos tarnyba nusprendė Shariya ir tris jos vaikus priimti į globos namus: „Žinojau, kad bus neįmanoma rasti šeimos, kuri priims visus keturis vaikus. Paauglės mamos ir jos neišnešiotų trynukų niekas nepriims į namus. Tai neįmanoma.“ 

REKLAMA

Katrina, kuri jau turėjo tris vaikus, nedvejodama įgijo akreditaciją, kad galėtų priimti jaunąją mamą ir jos trynukus. Ši istorija turi laimingą pabaigą. 

Oficialiai slaugytoja mergaitę įvaikino vasario 6 dieną: „Aš taip didžiuojuosi, kad esu jos mama“. Savo ruožtu Shariya baigė bakalauro studijas ir planuoja dirbti socialine darbuotoja. 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].