Visi tėvai myli savo vaikus ir daro viską, kad jie visada jaustųsi kuo geriau. Šis vienišas tėtis dėl savo dukters išmoko pinti plaukus. Jo padaromos šukuosenos – pasakiškos.

Gregas Wickherstas vienas augina dukrą Izzy ir susidūrė su iššūkiu, su kuriuo susiduria daugelis kitų vienišų tėvų: jis neįsivaizdavo, kaip prižiūrėti dukters plaukus.

Vienišas tėtis iš Kolorado didžiąją laiko dalį praleidžia su dukra. Tačiau jam labai sunku buvo prižiūrėti dukrelės plaukus, be to, jis nežinojo, kaip padaryti kuodą.

tėtis

Todėl Wickherstas nusprendė paaukoti kelias pietų pertraukas ir apsilankyti „IntelliTec“ koledžo kosmetikos skyriuje.

tėtis

Ten jis paklausė kosmetologijos studenčių, ar jos galėtų išmokyti jį prižiūrėti dukros plaukus.

Studentės labai noriai padėjo vyrui ir, galų gale, Gregas tapo tikru plaukų stilistu.

tėtis

„Taip pat supratau, kad tai yra puikus būdas man ir dukrai užmegzti ryšį“, – sako Wickherstas.

Savo padarytomis šukuosenomis vyras dalinasi socialiniame tinkle „Facebook“. Nuotraukos greitai sulaukė aplinkinių dėmesio.

tėtis

„Beprotiška, kad nuotraukos sulaukė tiek dėmesio“, – sako Wickherstas.

1.

2.

3.

4.

Jei Gregas kada nors svarstys galimybę įsidarbinti kitoje sferoje, jo dukra tikrai gerai žino, ką tėvelis turėtų daryti. Jis turi neįtikėtiną talentą!

Pasidalinkite straipsniu su draugais!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].