Šios mergaitės akys atrodo labai gražios ir didelės, tačiau už to slypi kai kas kita

Melani Dikerson serga reta genetine liga – Aksenfeldo-Rigerio sindromu, dėl kurio sutrinka priekinės akies sienelės struktūra. Ši liga pasireiškia vienam iš 200 tūkstančių naujagimių. Beveik visą priekinę mergaitės akies dalį užima vyzdys. Dėl to mergaitė atrodo tarsi iš animacinio filmo.

Verta paminėti, kad Melani pasisekė, nes daugelis vaikų, sergančių šia liga, turi glaukomą, o kartais ir kurtumą. Melani liga yra lengvos formos, vienintelis nepatogumas – jai visą laiką reikia nešioti akinius nuo saulės, nes jos akys labai jautrios šviesai.

mergaitė

Kaip sako mergaitės mama Karina, kitus vaikus gąsdina tokia neįprasta mergaitės išvaizda. Kai kurie praeiviai Melani vadina „ateiviu“ arba lygina su paslaptingomis įvairių legendų veikėjomis. Tačiau mamai dukros akys labai gražios.

Įdomiausia tai, kad gimus mergaitei, jos akyse nebuvo nieko neįprasto. Bet jai augant vyzdžiai vis didėjo, galiausiai Melani pradėjo skaudėti akis, kai tik ji pasirodydavo ryškioje šviesoje. Pasikonsultavus su gydytoju, jai buvo diagnozuotas Aksenfeldo-Rigerio sindromas ir 50% tikimybė susirgti glaukoma. Šiuo metu Melani regėjimas yra geras. Galbūt dėl ​​to, kad, kai ji buvo 5 mėnesių amžiaus, jai buvo atlikta susikaupusių skysčių operacija.

mergaitė

Dabar mažoji Melane vis labiau atkreipia aplinkinių dėmesį dėl neįprastų savo vyzdžių. Mama tikisi, kad paaugus mergaitei nekils problemų bendraujant su bendraamžiais.

Karina Martinez „Twitter“ platformoje rado 40 panašų sindromą turinčių žmonių ir bando iš jų gauti patarimų, kaip gyventi su tokia anomalija, kad būtų išvengta regėjimo problemų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].