Sharon Stone, būdama 65 metų, demonstruoja save su bikiniu – gerbėjai pastebi detales, apie kurias dabar visi kalba

Beveik 66 metų  Sharon Stone įrodė, kad ji vis dar turi savyje kažką, dėl ko daugelis vyrų negali atitraukti nuo jos akių. Nuostabiu kūnu besipuikuojanti moteris turi tūkstančius susižavėjusių gerbėjų, giriančių jos natūralų grožį. Jos paskelbtoje nuotraukoje kai kurie gerbėjai pastebėjo vieną detalę, kuri atėmė visą dėmesį iš moters. Žmonės tiesiog negali nustoti apie tai kalbėti! Skaitykite straipsnį toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai, ką pastebėjo gerbėjai!

REKLAMA

Sharon Stone su amžiumi tampa vis patrauklesnė. Dešimtojo dešimtmečio sekso simbolis, kuriam kovo 10 dieną sukaks 66 metai, užkariavo gerbėjų širdis provokuojančiais pasirodymais tokiuose filmuose kaip „Pagrindinis instinktas“ (1992 m.) ir „Kazino” (1995 m.).

Kalbėdama apie savo, kaip lemtingosios moters, vaidmenį filme „Pagrindinis instinktas“, Stone „Vanity Fair“ sakė: „Žmonės… Tai daugiau nei tiesiog žvilgtelėti į sijoną”. Moterys mylėjo šį filmą, o vyrai buvo apsėsti. „Aš nebuvau išrinktoji ar auksinė mergina, tiesiog buvau sekso simbolis, kuris kartais galėjo gauti pagrindinį vaidmenį“, – sakė aktorė.

Be gundytojos vaidmens, apdovanojimus pelniusi aktorė taip pat pasirodė komedijos filmuose, tokiuose kaip „Mūza“ bei mokslinės fantastikos hituose, tokiuose kaip „Total Recall“ su Arnoldu Schwarzeneggeriu.

REKLAMA

Beveik penkiasdešimt aktorės darbo metų praskriejo itin greitai. Trijų įvaikintų berniukų mama ir toliau džiugina publiką ir nebijo dalintis nuotraukomis, kuriose matyti jos liekna figūra.

Drąsios nuotraukos

2022-ųjų birželį žvaigždė pasidalino provokuojančia nuotrauka su savo 3,9 milijono „Instagram“ sekėjų.

Aktorė stovi prie baseino su plačia šypsena ir dėvi žalią leopardo rašto bikinio apatinę dalį, kuri yra derinama tik su turkišku rankšluosčiu, užtiestu ant pečių, iš dalies dengiančiu krūtis.

REKLAMA

„Grakščiai netobula tobulą dieną“, – ji parašė nuotrauką, kuri patiko 295 000 gerbėjų. Gerbėjai įsijungė į diskusiją, gyrė jos klasę ir žavesį. „Nuostabi ponia ir puiki pamoka visoms moterims“, – rašo vienas iš jų. „Netobula? Jūs esate absoliuti deivė“, – komentavo kitas asmuo.

Kaip ji tai daro?

Sharon Stone

REKLAMA

Paklausta apie savo figūrą, Stone dalinasi, kad ji praktikuoja sąmoningą gyvenimo būdą, į kurį įeina sveika mityba, miegas aštuonias valandas per parą, o kai nemiega, ji visada juda: „Aš tiesiog judinu savo kūną. Aš tai darau, kai esu filmavimo aikštelėje. Aš atlieku kojų pakėlimus ir smūgius atgal, tada nusileidžiu ant žemės ir žygiuoju“.

Žvaigždė priduria, kad ji taip pat nešioja apyrankes su svoriais ir vis dar naudoja ThighMaster, kurį 1990-aisiais išpopuliarino velionė Suzanne Somers. „Tai sensacija. Kai žiūriu televizorių, dedu jį tarp kojų… Tai yra toks dalykas, kurį galite įsimesti į lagaminą, nes jis neužima daug vietos“.

REKLAMA

Aktorė sėkmingai derina savo šeimos įsipareigojimus, klestinčią karjerą ir senėjimą su meditacija ir disciplina. „Malonumas yra tai, kas trunka tam tikrą laiką, o laimė – tai, kas tęsiasi tam tikru tęstinumu, todėl jei nesame laimingi kelias dienas, pradedame tai pastebėti. Kiekvienas turi savų trūkumų, bet jei per daug į juos įsigilinsi, gali gana ilgai liūdėti.

Kad ir ką ji darytų, ji tai daro gerai. 2023 m. viduryje žvaigždė pademonstravo dar vieną drąsų stilių. Ji vilki tą patį bikinį.

REKLAMA

Sharon Stone

Gerbėjai gali pažvelgti į jos namus Beverli Hilse. Fone matosi knygomis nuklotas kavos staliukas. Ant sienos didelė įrėminta Marilyn Monroe nuotrauka ir juodai balta sofa su lapų atspaudu. „Gražu ir natūralu! Skirtingai nei visi tie pumpuojami ir filtruoti vaizdai! Visada įkvepia“, – rašo vienas gerbėjas, o kitas tiesiog dalinasi: „Oho!”

REKLAMA

Tačiau nuotraukoje yra dar kažkas, kas patraukė internautų dėmesį. Iš už sofos pagalvėlės matosi žavi detalė, pavogusi aktorei dėmesį. Jos augintinis, prancūzų buldogas, kurį ji priėmė 2018 m. Jis beveik susilieja su sofos apmušalais.

Vienas gerbėjas rašo: Ten jūsų šuo!” O kitas priduria: „Hahahahahaha, aš matau jūsų šunį! Ar matote, kaip jis atrodo????”

REKLAMA

Ką manote apie Sharon Stone, sulaukusią 65 metų? Pasidalinkite savo mintimis su mumis, o tada pasidalinkite šiuo straipsniu „Facebook” platformoje, kad sužinotume, ką kiti nori pasakyti apie šį straipsnį!

Sharon Stone

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].