Greitai pasveik, Keta!

REKLAMA

Daugelis žmonių nenorėtų globoti katės, kuri turi sveikatos problemų. Katė, vardu Keta, taip pat susidūrė su šia problema.

Keta – nuostabų kailį turinti katė. Ji buvo rasta gatvėje spalio mėnesį, kai oras buvo bjaurus. Keta atsidūrė gyvūnų prieglaudoje. Deja, Ketos kairiajame skruoste buvo aptiktas didelis auglys.

REKLAMA

Veterinarai ir prieglaudos darbuotojai vieningai sutiko, kad rūpinimasis šia sergančia kate bus nepaprastai sudėtingas ir niekas nenorės jos globoti. Laimei, atsirado žmogus, kuris norėjo padėti likimo nuskriaustai katei.

Išgirdusi Ketos istoriją, Livan nusprendė suteikti katei dar vieną šansą. Keta buvo paimta iš gyvūnų prieglaudos ir nuvežta į Gyvūnų centrą. Organizacija nedelsdama pradėjo rinkti pinigus operacijai, kurios metu būtų galima pašalinti Ketos veido auglį.

REKLAMA

Socialiniuose tinkluose, pasidalijusi Ketos istorija, organizacija sulaukė aukų iš vietos bendruomenės ir viso pasaulio. Deja, auglys buvo per didelis, kad jį būtų galima operuoti. Organizacija pripažino, kad šios katės operacija gali sukelti rimtų sveikatos komplikacijų.

REKLAMA

Ketai ne tik dėl auglio buvo sunku susirasti naujus namus. Netgi kasdienė veikla, tokia kaip maitinimas ir maudymas, buvo sunkiai įmanomas. Tačiau organizacija neprarado vilties.

Jie išsiuntė jos auglio mėginį ištirti. Rezultatai parodė, kad navikas yra gerybinis. Tai reiškė, kad galima atlikti suplanuotą operaciją.

REKLAMA

Žmonių paaukotų pinigų pakako operacijos ir sveikimo išlaidoms padengti. Po operacijos Keta ėmė greitai sveikti. Ji atgavo regėjimą ir dabar nekyla problemų dėl maitinimo.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.