Senolė nė neįsivaizdavo, kokią katę priglaudė iš gatvės

Tai įvyko Ozerske. Senolė pamatė gatvėje katę. Jai pagailo gyvūno ir ji parsinešė jį namo.

Kačiukas užaugo didesnis nei eilinė katė, tačiau senolė dėl to nesistebėjo. Ji maitino jį naminiu pienu, grietine, varške. Ji labai mylėjo savo katę. Gyvūnas buvo senolei kaip anūkas. Bet kartą į senolės namus įsilaužė trys vyrai.

Katė tuo metu miegojo ant viršutinės spintelės lentynos, kur buvo sudėti puodeliai. Vienam įsibrovėliui katė perdrėskė miego arteriją. Jis mirė vietoje. Antrąjį vyrą sužeidė, jį išvežė į ligoninę. Trečiajam pasisekė – jis pabėgo.

Į įvykio vietą atvykusi policija buvo šokiruota. Paaiškėjo, kad senolės katė yra laukinis manulas.

Niekas nežino, kaip šis gyvūnas atsidūrė taip arti žmonių. Manulai nėra labai agresyvūs gyvūnai, tačiau gindami savo teritoriją gali užpulti bet ką.

UPS darbuotojas pamatė, kad žmonės išmetė šunį. Vyras jį išgelbėjo

UPS darbuotojas pamatė, kad žmonės išmetė šunį iš automobilio. Vyras jį išgelbėjo

Kurjerių tarnybos „UPS“ darbuotojas Džeisonas Harkrovas, važiuodamas pristatyti siuntinio, išvydo kraupų įvykį. Prieš jį važiavę žmonės bandė atsikratyti šuns

Pamačius tokį poelgį su augintiniu, vyrui užvirė kraujas. Prieš vyrą važiuojantis automobilis sustojo, vairuotojas atidarė duris, išmetė šunį ir išvažiavo. Pirmiausia Džeisonas iš nuostabos pasitrynė akis. Jis netikėjo tuo, ką pamatė, tačiau greitai suprato, kas įvyko ir ėmėsi veiksmų.

Jis sustabdė savo mašiną ir nubėgo prie šuns, kol šis neišbėgo į judrų kelią.

„Vyras neprisiminė valstybinio numerio ženklų, tačiau iškart sustojo ir sugavo šunį, kol šis neišbėgo į judrią gatvę“, – „Facebook“ platformoje rašė Hugsono policijos atstovas.

„UPS“ darbuotojas šunį nuvežė į artimiausią policijos nuovadą. Tada gyvūnas buvo pristatytas reikiamoms tarnyboms.

darbuotojas

„Šuniui pasisekė ir greičiausiai jis greitai bus kieno nors priglaustas iš Stanislauso apskrities gyvūnų prieglaudos“, – buvo rašoma „Facebook“ įraše.

Drąsus „UPS“ kurjeris grįžo į darbą iškart po to, kai atidavė šunį. Savo duomenimis su policija jis nepasidalino. Tačiau, kai policininkai pasidalino jo nuotrauka, kolegos jį iškart atpažino. Vyras buvo sveikinamas kaip herojus.

„Mes didžiuojamės juo“, – sakė „UPS“ vadovė Džesika Laferti. „Jis labai geras žmogus.”

Neįprastas šuniukas: jam ant galvos yra antra uodega

Gyvūnų prieglaudą prižiūrinti moteris Ročelė Stefen išgelbėjo ir priglaudė šuniuką, kuriam ant galvos yra antra uodega. Šuniukas neįprastas, bet labai mielas. Jis jau užkariavo interneto pasaulį.

Ročelė Stefen vadovauja išsigimusių gyvūnėlių prieglaudai. Dažnai jie turi specialiųjų poreikių, tad svarbu jais atidžiai rūpintis. Prieš kelias dienas Amerikos žiniasklaida atkreipė dėmesį į vieną iš paskutinių jos prieglaudos gyventojų.

Dešimties savaičių šuniukas, socialinėje erdvėje pramintas „vienaragiu“, gimė su antra uodega.

šuniukas

Gyvūnėlis yra visiškai sveikas. Apžiūrėjęs jį veterinaras padarė išvadą, kad uodegoje nėra kaulų, todėl „papildomas“ organas gali būti pašalintas.

Šuniukas buvo pavadintas Narvalo vardu. Pavadinimas nurodo jūrų žinduolį – narvalą – kuris daugiau ar mažiau atrodo kaip jūrų kiaulytė su vienu ragu.

Šuniuku domisi daugybė žmonių, visi jį palaiko ir džiaugiasi, kad gyvūnėlis sveikas.

Skęstantis šuo kaupė paskutines jėgas ir staiga pamatė gelbėtoją…

Skęstantis šuo kaupė paskutines jėgas ir staiga pamatę gelbėtoją...

Kenčiančių gyvūnų žvilgsnis gali paliesti bet ką … Jie tokie bejėgiai ir nekalti, jie labai tikisi mūsų pagalbos.

Gana neseniai organizacija „Animal Aid Unlimited“ Indijoje gavo pranešimą, kad šuo pateko į gilų šulinį. Nežinia, kiek laiko jis ten praleido, tačiau būklė, kurioje jis buvo rastas, nurodė, kad praėjo tikrai daug laiko.

šuo

Šuo paskutinėmis jėgomis prilipo prie uolų. Jis atrodė labai išsekęs, o jo letenos buvo kruvinos nuo laipiojimo. Jis greičiausiai nebūtų išgyvenęs, jei saujelė didvyrių nebūtų atvykusi jo išgelbėti.

Džiaugiamės, kad šiame pasaulyje yra žmonių, kurie nesavanaudiškai skiria laiką gelbėdami gyvūnus. Peržiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą, kad pamatytumėte, koks laimingas ši šuo tapo supratęs, kad jis galų gale bus išgelbėtas:

Šuo 11 valandų plaukė į krantą, kad išgelbėtų savo šeimininką

Ši istorija yra dar vienas įrodymas, kad šunys yra ištikimiausi draugai.

Tai nutiko Australijoje. Vienas žvejys pastebėjo šunį, kuris iš paskutinių jėgų plaukė į krantą. Šalia šuns plūduriavo dėžutė su meškerykočiais, o tolumoje matėsi nardymo kostiumas. Žvejys padėjo šuniui išlipti iš vandens ir iškvietė pakrantės apsaugos tarnybą.

Buvo aišku, kad įvyko nelaimė: kažkur apsivertė valtis. Netrukus susirinko visa gelbėtojų komanda. Šuo buvo ištrauktas į krantą, tačiau jis verkšleno ir visą laiką lėkė prie vandens.

Paieškos operacija truko kelias valandas ir, ačiū Dievui, viskas baigėsi gerai – buvo rastas vyras. Jis laikėsi ant apverstos valties, kuri tyliai skendo link dugno.

Auka pasakojo, kad nesuvaldė valties ir dėl staigaus judesio buvo išmestas su šunimi į skirtingas puses. Bet labiausiai žmones sužavėjo tai, kad šuo tiek ilgai plaukė vandenyje, ieškodamas pagalbos savo šeimininkui. O jis, savo ruožtu, tikrai tikėjo, kad augintiniui viskas bus gerai.

Kaip paaiškėjo vėliau, gelbėtojų teigimu, šuo plaukė 11 valandų, kad padėtų savo draugui.

Šis Vokiečių aviganis įstojo į tikrų uodeguotųjų didvyrių gretas.

Juokinga ir miela: mielas šuns žvilgsnis pavergia interneto vartotojų širdis

Juokinga ir miela: mielas šuns žvilgsnis pavergia interneto vartotojų širdis

Šuo yra ištikimiausias ir atsidavęs žmogaus draugas. Tačiau kai reikia nusipirkti keturkojį bičiulį, daugelis pasirenka gražiai atrodančius augintinius. Todėl dauguma svajoja apie grynaveislio šuns auginimą, o ne likimo nuskriaustą gyvūną iš prieglaudos.

Deja, ne visiems keturkojams gyvūnams pavyksta surasti naujus namus. Taigi, nepaisant prestižinės veislės, haskį, vardu Jubiliejus, prieglaudai atidavė šunų augintojas, kuris negalėjo jo parduoti. Organizacijos darbuotojai socialiniuose tinkluose pasidalijo pūkuoto žvėrelio istorija ir netrukus atsirado visa eilė savanorių jį auginti!

šuns

Pasak selekcininko, potencialius pirkėjus atbaidė „keistas Jubiliejaus žvilgsnis“. Keturkojis grožis turi tikrai keistą išvaizdą, kurį sukelia labai šviesi akių spalva ir nedidelis žvairumas.

Caroline Hilliard, buvusi šunų veisėja, kalbėjo apie teigiamas gyvūno savybes: „Jubiliejus buvo labai mielas, drovus ir visada norėjo būti mylimas. Aš buvau labai prie jos prisirišusi ir net norėjau pasiimti ją pas save. Bet man buvo malonu išgirsti, kad jis rado namus.

šuns

„Husky“ namų prieglaudos darbuotojai sako, kad „Jubiliejus yra gana drovus žmonių kompanijoje, tačiau jis turi labai didelę ir malonią širdį. Ji taip pat gerai susitvarko su kitais šunimis, tačiau su katėmis nebendravo . 

Neseniai oficialiame „Facebook“ prieglaudos puslapyje pasirodė žinia, kad Jubiliejus rado mylinčius savininkus, taip pat ir pūkuotus brolius. Ir svarbiausia – jokių kačių! Mes labai džiaugiamės už naują jo šeimą.

šuns

Katė ar šuo? Vietname gyvena neįprastas gyvūnas!

Katė ar šuo? Vietname gyvena neįprastas gyvūnas!

Kas jums labiau patinka: katės ar šunys? Bet kokiu atveju, šis neįprastas ir juokingas gyvūnas jums patiks ir tikrai nepaliks abejingų! Į jį pažvelgę minutėlę tikrai susimąstysite, ar čia šuo, ar katinas.

Šis įdomus gyvūnas gyvena Vietname. Pažvelgę ​​į jį, iš karto nepasakysite, ar jis yra katė ar šuo. Kai kurie žmonės mano, kad tai yra šuniukų miksas – iš korgijų ir hmongų šuniukų. Hmongas yra vietnamiečių veislės šuo.

šuo

Ir tie žmonės buvo beveik teisūs! Šis šuniukas, vardu Dui, yra vietinio Vietnamo šuns ir trumpakojo šuns, vardu Dingo, vaikas. Tačiau šio gyvūno savininkai neatmeta versijos, kad tai gali būti genų mutacija.

Šuniuko vardas reiškia „bambukinė pelė“. Prieš kelias dienas jo savininkai sukūrė jam „Facebook“ puslapį, kurį jau užsiprenumeravo 50 000 žmonių.

šuo

Ir tai nenuostabu. Kam nepatiktų toks gražus šuniukas?

Katė be kailio tapo interneto žvaigžde! Jos niūri išvaizda neatbaido

Be kailio nuo galvos iki kojų, raukšlėta, su antakiais ir šaltų akių – tai yra baisiausia katė pasaulyje. Žmonės mano, kad jų katė yra mielas gyvūnas, ir net vardas, kurį jie skiria savo mylimam augintiniui, yra mielas. Bet jai tai netinka „mielo“ apibrėžimas. Ji atrodo kaip iš filmo. Bet jūs neturėtumėte vertinti jos pagal išvaizdą, jis yra labai mylimas katinas.

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

katė

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].