Deja, ne visada pavyksta sėkmingai atskirti Siamo dvynius.

REKLAMA

Tokias operacijas gali atlikti tik didelę patirtį turintys profesionalai, tačiau net ir jiems ne visada pavyksta pasiekti gerų rezultatų.

REKLAMA

Isabelle ir Abby Carlson atvejis yra tikrai unikalus.

Vienos mergaitės širdis buvo kitos sesers krūtinėje. Be to, dauguma jų vidaus organų buvo sujungti, todėl medikams buvo sunku atlikti atskyrimo operaciją.

REKLAMA

Gydytojai nežinojo, kokios baigties galima tikėtis, todėl jie įspėjo mergaičių tėvus apie galimas operacijos rizikas.

REKLAMA

Vis dėlto, jei Izabelė ir Abby nebūtų atskirtos, jos nebūtų išgyvenusios iki pilnametystės.

Operaciją vienu metu atliko 17 skirtingų specialybių gydytojų. Tai, kad abi mergaitės išgyveno, ir gydytojai, ir jų tėvai laiko tikru stebuklu.

REKLAMA

2008 m. medicina jau buvo pakankamai pažengusi, tačiau Siamo dvynių atskyrimo operacijos vis dar buvo labai rizikingos.

REKLAMA

Izabelės ir Abby padėtis buvo ypač sunki. Vis dėlto, gydytojai įveikė šį iššūkį.

Seserys dabar yra paauglės. Jos eina į mokyklą, lanko gimnastikos pamokas, susitinka su draugais ir gyvena įprastą gyvenimą.

REKLAMA

Nors jos buvo atskirtos prieš 15 metų, jų glaudus ryšys išliko. Merginos daug laiko praleidžia kartu ir dažnai susikimba už rankų.

REKLAMA

Seserys neįsivaizduoja gyvenimo viena be kitos, tačiau džiaugiasi, kad gydytojai suteikė galimybę tapti savarankiškomis asmenybėmis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.