Jauna pora su sūnumi išvyko į Maljorką. Jie mėgavosi atostogomis, saule ir vandeniu, ir niekas net nenutuokė apie artėjančią tragediją. Iki tol, kol vyras nusprendė nušokti nuo 30 metrų aukščio uolos. Tai turėjo būti šeimos atostogos Maljorkoje. Ji garsėja gražiais vandenimis ir uolomis. Kai kurie ekstremalaus sporto mėgėjai ten dažnai vyksta šokti nuo uolos. Taip nutiko ir šiai šeimai. Vyras nusprendė nušokti nuo 30 metrų aukščio uolos, o jo žmona sėdėjo valtyje ir fiksavo jo žygdarbį.

Tačiau ne viskas vyko pagal planą. Užuot nukritęs tiesiai į vandenį, 31 metų vyras pirmiausia atsitrenkė į vandenyje kyšančias uolas. Kai jo kūnas atsidūrė vandenyje, jis tikriausiai jau buvo praradęs sąmonę. Incidentas įvyko netoli Magalufo kaimo. Pranešama, kad aukos žmonai ir sūnui buvo suteikta psichologinė pagalba.

Vietos valdžios institucijos ilgai ieškojo turisto kūno. Buvo pasitelkta gelbėjimo valtis, sraigtasparnis ir narų komanda. Neaišku, ar vietos valdžios institucijos vis dar tiria šį incidentą. Maljorkoje yra agentūrų, kurios specializuojasi prižiūrėti poilsiautojų šuolius. Šiuo atveju tokios priežiūros nebuvo.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].