Nguyen Van Anh yra vietnamietė, kuri taip įsimylėjo vyrą, kurį sutiko per „Facebook“, kad po dešimties mėnesių už jo ištekėjo. Vis dėlto, ji nežinojo jo didžiosios paslapties.

REKLAMA

Viskas prasidėjo 2016 m. Van Anh su savo būsimu vyru pradėjo bendrauti „Facebook“. Viskas prasidėjo nuo to, kad Van Anh parašė Dangui Tuanui prašydama paslaugos, nes jis tuo metu vadovavo įmonei. Iš pradžių jų bendravimas apsiribojo vien tik dalykiniais klausimais, tačiau vėliau tai peraugo į ilgus pokalbius internete.

REKLAMA

Po kurio laiko tarp jų įsiplieskė romantiški jausmai. Deja, susitikti buvo sudėtinga, nes juos skyrė daugybė kilometrų. Van Anh  gyveno Vietname, o Dangas Tuanas gyveno ir dirbo Rusijoje.

REKLAMA

Po šešių mėnesių jie galiausiai susitiko, o neilgai trukus susižadėjo. Po dar keturių mėnesių jie jau planavo vestuves.

Atskleidė paslaptį

REKLAMA

Van Anh tėvai labai priešinosi vestuvėms.  Jie nenorėjo, kad jų dukra ištekėtų už vyro, kurio beveik nepažįsta. Tada Dangas Tuanas sėdo į lėktuvą  ir nuskrido susitikti su savo sužadėtine ir būsimais uošviais.

REKLAMA

Prieš pat vestuves būsimasis jaunikis atskleidė didelę paslaptį. Paaiškėjo, kad jis buvo didelių mados namų, kurių vertė siekia keletą milijonų dolerių, savininkas.

Savo tapatybę laikė paslaptyje

REKLAMA

Dangas Tuanas savo tapatybę laikė paslaptyje, nes nenorėjo, kad moterys juo domėtųsi tik dėl pinigų.

REKLAMA

Vestuvės įvyko 2017 metų balandį, o šiandien jie ir jų du vaikai gyvena Rusijoje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.