Priežastis, kodėl ant stogo nutirpo sniegas, nustebino visus

Jei vykdote ne itin teisėtą veiklą, turėtumėte pasirūpinti įvairiomis smulkmenomis, nes dažniausiai būtent smulkmenos pritraukia didesnį žmonių dėmesį ir lemia nesėkmę. Deja, vaikinai iš Danijos, kur įvyko šis incidentas, aiškiai neišsiskyrė savo intelektu.

Ant vieno iš miesto stogų liudininkai pastebėjo įdomų reiškinį. Kai visi kiti miesto stogai buvo padengti sniegu, ant šio aiškiai matėsi vieta, kur sniegas iškart ištirpo.

Vietos gyventojai kreipėsi į policiją. Kai teisėsaugos institucijos atvyko į įvykio vietą ir pakilo į palėpę, tai, ką pamatė, juos apstulbino… Ten slėpėsi visa marihuanos gamybos gamykla.

Tikriausiai tie, kurie nusprendė užsiauginti šio augalo po policijos nosimi, nė nepagalvojo, kad toks menkas neapsižiūrėjimas juos išduos.

Kaip jums tokie nusikaltėliai?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].