Kalėjime gimusi mergina, įveikusi visus iššūkius, užsitarnavo vietą prestižiniame Harvardo universitete.

REKLAMA

Remiantis pranešimais spaudai, 18-metė Sky Castner gimė Galvestono apygardos kalėjime. Jos motina nevaidino jokio vaidmens dukters gyvenime nuo tos dienos, kai Sky tėvas paėmė ją iš kalėjimo, ir augino ją vienas.

Kol Sky augo, ji ir jos tėvas dažnai kraustėsi, tačiau ambicinga mergina visada  svajojo apie Harvardą. Praėjusią savaitę, praėjus 18 metų po gimimo kalėjime, Sky baigė mokslus Conroe vidurinėje mokykloje su trečiu aukščiausiu balu. Tai leido jai studijuoti bene garsiausiame pasaulio universitete.

Pasak „Courier“, Sky pradėjo savo prašymą Harvardui tokiu sakiniu: „Gimiau kalėjime“.

REKLAMA

Tuo tarpu „Houston Chronicle“ cituoja šaltinius, teigiančius, kad Sky buvo išskirtinai stropi mokinė.  Mokydamasi pradinėje mokykloje, ji tiesiog „rijo“ knygas. Reaves Elementary personalo nariai manė, kad jai reikia papildomos pagalbos, kad ji  išnaudotų visas savo galimybes.

Jai padėjo mentorystės programa

Jai pagelbėjo Mona Hamby iš „CISD Project Mentor“. Štai ką ji pasakojo „The Courier“ apie Sky:  „Gavau jos dokumentus. Jos herojė buvo Rosa Parks, jos mėgstamiausias maistas buvo Dairy Queen tacos, ir ji mėgo skaityti. Maniau, kad ji turi būti protinga mergina. Šiuos dokumentus tebeturiu ir šiandien“.

Remiantis pranešimais, Moną ir Sky siejo tai, kad jos abi nepažinojo savo mamų.

REKLAMA

Mona pridūrė: „Sky man pasakė: „Aš buvau kalėjime“. Pagalvojau: „Ne, tai negali būti tiesa. Žinojau, kad negaliu su ja pietauti vos kartą per savaitę. Mums reikėjo daugiau laiko, kurį galėtume praleisti kartu“.

REKLAMA

Mona labai padėjo Sky. Pavyzdžiui, ji ją pirmą kartą palydėjo į kirpyklą, padėjo išsirinkti akinius ir išmokė, kaip mėgautis laisvalaikiu.

„Tai buvo visiškai kitokia aplinka nei ta, kurioje augau, ir tai nėra blogai“, –  teigia Sky.  „Viskas, ko Mona mane išmokė, buvo taip pat vertinga, kaip ir viskas, ką išgyvenau prieš sutikdama ją“.

REKLAMA

Šis svarbus tikslas buvo pasiektas

Po to, kai 2022 metais Sky su Mona ir jos vyru lankėsi Harvardo miestelyje, noras lankyti Ivy League mokyklą tik dar labiau sustiprėjo. Taigi, Sky kreipėsi į profesorių Jamesą Wallace’ą iš Bostono universiteto, prašydama jo pagalbos.

REKLAMA

„Jis padėjo man papasakoti savo istoriją geriausiu įmanomu būdu“, – sakė Sky.

Oho! Kokia įkvepianti istorija! Sky tikrai gali didžiuotis savo pasiekimais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].